Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • life28
    ja si maximálne užívam možnosť hrať hry v kľude na dohodnutých prezentáciách, alebo predbehnúť obrovské rady na Ubisoft, či inde vďaka VIP fast passu. Byť medzi tisíckami mlaďasov, ako chodia s tými obrovskými (aj keď prázdnymi) taškami je úplne iné, ako byť medzi vývojármi a novinármi na pohovke, popíjať pivo, čakať na hands-on alebo interview. Atmosféra je tam naozaj skvelá (moja premiéra) a v biznis zóne by som snáď strávil aj celý deň, keby som tam mohol hrať všetko, čo by som chcel. To ostatné hrám hneď ráno, keď ľudia stoja ešte za závorami a čakajú na odbitie deviatej hodiny. Nebyť novinárom, tak ma v tých čakacích radoch asi porazí, napr. dnes mal AC3 čakaciu dobu 300 minút :D
  • K podtitulku... Karel Drda taky říká, že "Petr Polacek je jak figurka z nejakeho RPG. Nejhorsi jsou souboje s miniony jako je Schovanec." .. :))
  • zachody na gamesconu zřejmě dělal vávra jinak si ten toaletní papir neumím vysvětlit
  • jnsCZ
    Na E3 to probihalo tak, ze byla pripravena dema (hral jsem Resi Evil a DMC), ktera trvala cca 20 minut. kdyz jste demo dohrali, tak se dostal na radu dalsi cekajici.
  • ALIENVIK
    Zupe zupe .... *1*
  • rancor1223
    Mel bych otázku na kohokoli kdo na Gamescomu byl, či teď je.
    Kolik času dostanu na vyzkoušení hry? Dnes v noci odjíždím do Kolína a těším se, jak si vyzkouším třeba Borderlands 2. Ale nerad bych stál 2 hodinovou frontu kvůli 3 minutám.

    Také jsem někde četl, že celá jedna hala má být vyhrazena pro prodej věcí s herní tematikou - oblečení, figurky,... Jak je to s cenami? Jsou stejné nebo vyšší než v eshopech daných firem? Ona taková Mass Effect mikina je předražená sama o sobě, ještě kdyby jí tady trochu přidali na ceně.
    • Já bych se teda na takovou cestu kvůli hrám nevydal. Bude to tam určitě děsnej marast. Mě stačilo, když sem kdysi zašel na herní část Invexu v Brně a nestačil sem se divit, co to tam ti "lidi" prováděli. A na Gamescomu to je ještě o "trošku" větší. Bbbbrrrr...
    • corfer
      Minulý rok jsem GamesCom navštívil a sám za sebe jsem byl z veřejné části veletrhu těžce zklamán. Na místo jsem se dostal letecky za 2 000,- Kč tam i nazpět, takže jsem vskutku nemohl být unaven z cesty. Mé rozčarování plynulo z všudypřítomné němčiny, která doprovázela valnou vetšinu prezentací, dále z front, jejichž vrcholem byl loni Battlefield 3, na který se muselo čekat celý den a v neposlední řadě se připrav na brutálně přecpané koridory mezi vystavními halami, což loni znamenalo například úplné uzavření veletrhu někdy v jednu hodinu kvůli naplněné kapacitě, a to prosím i pro lidi se vstupenkami...
      • rancor1223
        Já tam jedu přes noc autobusem za zhruba stejnou částku. Ubytování je drahé a německy neumím ani kváknout, takže tam budu 10 hodin a pojedu zpět. Doufám, že uzavření se vyhnu tím, že tam budu už od rána. Hned bych vyrazil na ty Borderlands 2, případně UFO Enemy Unknown a pak se tam budu courat. Možná bych zkusil štěstí v Ghost Recon Online turnaji, jestli se na mě dostane. Rozhodně nehodlám stát fronty na Assasins Creed a podobné. Tam budou ty několikahodinové fronty jako byly na BF3. Doufám, že vše půjdu podle plánu *1*
        • Ty jedeš busem tam a zpátky hned bez přespání a ještě k tomu na veřejnou část veletrhu? Hodně štěstí :)
          • rancor1223
            Bez přespání? Jsem psal, že jedu přes noc. Se vyspím v busu, ne? A netuším, jak bych se dostal na jinou, než veřejnou část Gamescomu... Ta je jen pro novnináře a podobné, ne?
            Ale díky *1*, budu ho potřebovat.
            • rancor1223
              Já se spaním v busu problém nemám.
              Viděl jsi ty ceny na neveřejnou část? Kdybych byl ochoten platit tohle, asi bych na výstavu nejel jen na jeden den, ne?
            • Přespání v autobusu je pro mě noční můra, nedokážu v něm usnout, proto já osobně to beru jako "jet to v kuse" :).
              Neveřejnou si můžeš i zaplatit, není to zrovna nejlevnější, ale když si opravdu chceš užít atmosféru, je to podle mě mnohem lepší, jukni tady http://www.gdceurope.com/attend/passes.html
    • Byl jsem tam jen jednou na přednáškách a pak na vývojářském dni, kdy tam ještě nemají přístup lidé mimo. To bylo času cisterna, prohodil jsem i pár slov s producenty Mirrors Edge, pokecal s designerama jedné GTA-like hry (nebyla dobrá, díky tomu jsem taky zapomněl jméno :D), bylo to všechno v přátelské a fajn atmosféře. Kluci z firmy tam pak ale byly v době, kdy to bylo otevřené pro masy a to prý bylo pravý peklo, kde se všechno nese s myšlenkou: tady se šílí.
      • jindra.veliky
        To ses chtel pochlubit? Neodpovedel si ani na jednu z jeho otazek
        • Fakt ne? Já myslím že to pochopil, teda doufám.
          Pro tebe: na uzavřeném je času dost, většinou jsou tam přítomni i vývojáři na prohození pár slov, dá se s nima podiskutovat, fronty jsou jen na nejsilnější IPs a i tak snasitelný. Na otevřeném jsem osobně nebyl, kluci mi ale říkali, že je tam kvantum lidí, všechno je docela přísně nalajnovaný, není moc prostoru si "hru opravdu vyzkoušet", navíc s docela krutejma frontama.
  • Karle, tvé tweety z prvního dne na GamesComu jsou již dnes legendární.
    • Jsem zvědav,jak se to bude dále vyvíjet a jestli bude znova "indisponován" *1* *1*
      • Po uvítací chlastačce by mohla příjít rozlučková.
        • Stačí mrknout na jeho twitter *1*
          • Však taky o jeho twittru je tu řeč. Tenhle je můj oblíbený: "panove se posrali.kreativci pposahany. nadrazi vole".
        • Jak koukám,tak přišla předběžně *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit