Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • WOSHOST

    Díky za parádní video. Bětka za střih zaslouží diplom. Jen houšť.

  • shodan

    no Praha 12 lepsi udrzbu nema..😂 asi hrajou Among us kdyz napadne..🤣

  • Derp_1337

    Možná máte lepší údržbu silničních stezek než máme v našem kraji. U nás je to o hubu.

    Znám par lidí, co si tak v zimě něco zlomili na kole, takže nebudu riskovat 😇

  • shodan

    tak proto jsem byl na kole vcera i dnes sam... no alespon se mi nemota nikdo pred kolem..🤣 tak vlastne se koukejte dal, at mam prazdne cykostezky..👍

  • Derp_1337

    Za poslední týden napadlo aspoň deset čísel sněhu. V tom se nedá vytáhnout ven ani kolo. Snad jedině jet někde na běžkách nebo zalyžovat si na lyžích, ale to se taky nedá dělat každý den, protože hotely jsou zavřené a člověk musí večer dojet zpátky domů.

    Myslím, že většina lidí tráví tenhle čas doma.

  • triptich

    parádne video. viac takýchto gameplay-ov.

  • shodan

    o tom padla ani zmínka.. 😁, treba venku je taky hezky - sport atd.. nez koukat na nekoho jak hraje debilni among us 😂

  • Derp_1337

    Klasická online hra s absolutně primitivním gameplay. Jenže když se u toho sejde dobrá parta lidí, tak to najednou začne být děsná sranda.

    Aby to začala být sranda, tak je potřeba aspoň 5 lidí. A čím více hráčů, tím lépe.

  • Derp_1337

    Nejenom sexem je člověk živ 😛

  • TheGGG

    hra samotná je v podstatě blbost a další přechodný bezduchý trend, ale sledovat to takto, je to docela sranda... part 2 bych si klidně dal

  • shodan

    tak ja bych vedel o lepsi zabave s pritelkyni nez koukat na stream... a jeste celej.. 🤣

  • malachi

    ..ako bavilo ma  sledovať vás..ale hra je mimo mna..ostatne to vidím ako zábava ale len na chvilku...čoskoro sa dostaví repetitivnost ,obohratost,nuda,.tak ..z môjho pohladu -ale Vás sledovať pri tom bola sranda.. 😀..ako väčšina Vašich streamov😎

  • Naprosto skvělý gamesplay. Dokonce ho se mnou sledovala moje partnerka, která v životě nehrála počítačovou hru. 

    Určitě bych si přál více takových týmových gamesplay třeb aspoň jednou za 1/4 roku. Tuším že to nebude technicky ani časově (najít společný čas pro všechny účastníky) nic jednoduchého, ale bylo by to fajn vidět někdy zase něco takového.

  • Ilusiveman

    Oči jak studánky.

  • Derp_1337

    Moji oblíbená parodie na Among Us: https://www.youtube.com/watch?v=_ZmHwaqCxRY

    Jedná se o video ze série Villain Pub (Je to opak Superhero Cafe)

  • LessPh

    Hodně dobrý, bavilo mě to a dost;-)

  • DeathFish

    Parádní skupinový gamesplay, sledování uběhlo jako voda a vůbec mi to nepřišlo - parádně jsem se bavil. Navíc bylo fajn zase vidět Patrika, i když teda chudák byl stále mezi prvními mrtvými 😀 moc díky, budu se těšit na další!

    P.S. Bětka je z vás největší dlaždíč 😂


  • Super. Víc takových skupinových gamesplayů! :)

  • Derp_1337

    Pěkný stream.

    A je vidět, že Impostoři to moc nedávají ve větší skupině, protože je tam více očí, co dokáže odhalit i malou chybku.

  • vonTossis

    Paráda, odsledovali jsme s přítelkyní celý stream. Pokud si někdo z redakce bude chtít zahrát, můžeme se domluvit na discordu :-) vonTossis#1894

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit