Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tuco

    Snazim se diskutovat, tak ja umim a taky se snazim potlacovat predsudky, napr vuci rekneme zajimave volbe prezdiky, kterou se nebudu pokouset "psychoanalyzovat", i kdyz to je taky otazka, co o nas nase prezdivky vypovidaji. 

    Kazdy jsme si rekli sve, snad to nejaky smysl :) melo, no a jdeme dal. Ze se neshodmeme je podle me v poradku. Ja to v sobe nenosim. 

  • Gulivera84

    Ale ja to zrovna hraji a tak nejak si porovnavam postup zpetne...

  • A přesto je to nepoměrně větší prase než onen malíř. Pokud ho obhajuješ, patříš před soud, a ne na Games.cz. Zabít nikoho osobně nemusel, ale to nechápeš, to nemá cenu vysvětlovat. 

  • J.V.Stalin

    Hm a přesto má tento uživatel stálé a pevné zásady, stejně tak i neměnné názory 😉

    Mimochodem jedná se o historickou postavu, která vyhnala vojsko jistého neúspěšného malíře vyhnala z naší vlasti. Mimochodem víc o tom kolik lidí osobně zabil, že ho považuješ za masového vraha?

  • Snažíš se tu diskutovat s někým, kdo je natolik hloupej, že se tu prezentuje pod jménem a fotkou té absolutně největší zrůdy a nejhoršího masového vraha b dějinách lidstva. To snad přece nemá ani smysl začínat....

  • J.V.Stalin

    No ale přesně to jsem přece napsal. Ty máš dost 😂

  • tuco

    Jaky drama? Mel bys premyset, co slova a slovni spojeni znamenaji. Taky bys mel premyslet nad tim jak se vyjadrujes.

    Pokud chces rict, ze te neco nezajima, tak to mas rict a nepsat nesmysly o nejakym smyslu. 

    Myslis si, ze cist tve prispevky ma smysl? A pokud ne, tak proc je pises? Pokud ano, proc to ma smysl? 

    Ty napises koninu, ja na to reaguji platnym agumentem, a ty mas co? Nic, vykrik z okna o dramatu. 

    Ale fajn, aspon ted uz vim, ze reagovat na tve prispevky smysl nema ;) 

  • J.V.Stalin
  • tuco

    Jak v cem? 

    Jaky smysl ma, ze jsi naspal komentar? Potazmo, jaky smysl ma, ze ho nekdo cetl? Jaky smysl ma, ze na nej nekdo reaguje? 

    Tvrdit, ze neco smysl ma a neco ne, je ciry nesmysl. Filozofie 101. 

  • J.V.Stalin

    A v čem?

  • Tvuj komentář taky nemá smysl a stejně si ho napsal.

  • J.V.Stalin

    ...ale pořád je to jen dívání se na někoho jak hraje, takže smysl žádný...

  • Gulivera84

    Dekuju za tip na novej kanal k sledovani, jedu letsplay DarkSouls 2, konecne nekdo normalni co porad nemele, hlava nehlava, neni zas tak moc zprostej, opravdu fajn tvorba...dik

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit