Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lol *1* *1* *1*
  • Vzdycky pobavi kdyz ty o necem tvrdis ze je norainer :)
  • a prečo? ved tá hra je no brainer, žiadna výzva a hraje sa v podstate sama...
  • DwaR
    tak hrat cities a hovoriť niečo vecné je celkom fuška. skús si to doma len tak "na nečisto" a pochopíš.
    často vidíš, že s tým majú problém aj ľudia z games, hrej, či indiána a to sú profíci, ktorí už niečo nastreamovali.
    za mňa určite palec hore
  • DwaR
    vďaka za video. paráda chlapi. hru poznám a aktívne hrám, ale aj tak si rád pozriem pekné mesto a pán Dort má solídny základ.

    P.S.: pár detailov si vypožičiam do svojho polisu, tak snáď sa neurazí :)
  • já si to užil. Kolega Dort není takový profík jako kluci na Tiscali, kteří dělají 2 videa týdně, ale předvedl hru a specifika MT hezky.

    Nejvíc mne pobavil mod na "automatické vyprazdňování...", což jsem považoval jako super napad pro nadšence strategy, kteří si ani nemohou odskočit . *1*

    Nakonec jsem se trochu zklamaně dozveděl, že mod vyprazdňuje jen skládky a hřbitovy :).
  • Kluci, nezlobte se na mě. Na ten GamesPlay jsem jako vždy koukal s nadšením, ale pan Dort buď nezvládá hrát a komentovat zároveň, nebo má opravdu tak tragické vyjadřovací schopnosti? Chvílemi se to fakt nedalo poslouchat, když se zadrhával, hledal slova, občas větu ani nedokončil a navázal úplně na něco jiného...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit