Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hnisavec
    vyzerá to príšerne odpudivo....ako nejaký poľský budget za 50tisíc dolárov....bola by určite zaujímavá nejaká hĺbková inšpekcia načo Fargo skutočne rozdrbkal cez 6 miliónov dolárov....nápoveda: na Wasteland 2 to určite nebolo
    • Teď sis to tady dobře pohnojil. Už se na tebe chystá mAser a jeho klan anonymních dárců. *3*
    • Na áčkové kurvyy a pravý šampus- Vlk z Wall Street style...
      • Hnisavec
        ruku do ohňa by som zato nedal, že mu pribudla v ST.Tropez nejaká pekná jachtička a lambíčko prepísané cez 4 firmy na nejaký tatkov outsourcing....holt pre miliardárov platia iné zákony ako pre chudobnú verbež, ktorú cicajú a zdierajú i z tých otrokárskych almužien
  • Corvus
    Předobjednáno. Tady není nad čím váhat... Má letošní svatá trojice: Divinity: Original Sin / Wasteland 2 / Pillars of Eternity.
    • Tak Divinity je zklamání jako hrom. Podprůměrný klišovitý příběh, NEvtipné dialogy, hratelnost je horší než u starých fláků, dělá se z toho věda, jelikož je to z KC- navíc je do buglé, a kdyby v této podobě vydala EA, tak je proklínate.
      • By mě fakt zajímalo, co považuješ za dobrou hru. A taky kdes sebral, že je to zabugovaný.
      • Kein
        Asi jsem divnej, ale Divinity je pro mně bomba desetiletí....a nebo jsi divnej ty.
        • Nevim jestli desetileti, ale rozhodne je to za posledni dobu jedno z mala dobre udelanych rpg, od Larianu jsem cekal lecos, ale rozhodne ne ze z toho bude takova pecka :) zpetne mne mrzi ze jsem to nebacknul, ale koupil az na steamu.
        • Alucard
          Jo jseš divnej bro... prý desetiletí, jsem si ucvrkl do kalhot...
      • Eh, hovoříme o stejné hře? Vždyť je to nejlepší fantasy izometrické RPG za posledních, no téměř deset let? Od té doby co vyšlo NWN 2 jsem opravdu lepší nehrál. Taky jsem byl z počátku skeptický, ale v momentálně jsem do něj ponořený až po uši. Wasteland může být kdoví jaké, ale Divinity Original Sin se povedla na jedničku.
        • Naprosto souhlasím. Velice vtipné texty (Politician perk = +2 char, -1 int :) ), lariánská nápaditost (mluvící zvířata, dva charaktery, teplá dvojice, maniodepresivní kostlivec, atd.), ohromný smysl pro detail, hluboké sidequesty, promakané dungeony, těžké souboje, mraky logických hádanek, dlouhá hra...... ještě můžu dlouho pokračovat. Opravdu od Witchera jedničky nejlepší RPG co jsem hrál.
      • Já to nijak neočekával a byl jsem opravdu velmi mile překvapen, takže s tebou nesouhlasím.
      • Tie dialogy v D:OS su extremne nudne, strasne ma to nebavilo citat
        • To vše souvísí se světem, s příběhem - ta hra nemá nic, čím by člověka vtáhla do toho světa, ten svět se nepovedl, graficky je to taky odpad- všude přepálené barvy.
          • Majkl
            nemáš pravdu
    • VaZqeZ_EU
      Divinity: Original Sin - Stav překladu: 50,22% *2*
      • MickeyMutant
        Teď už 50,23. Někomu se podařilo přeložit "cobydup".
        • janchor
          Přitom takový překladatelský oříšek!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit