Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jo "meta" hry jsou super .. chtělo by to ale i gamesplay podobnejch meta věcí jako například Pony Island, The Magic Circle nebo Calendula
  • Hnisavec
    Vyzera to dobre
  • TheGGG
    grygar sobě....


    jinak kde byly ty jmenovatele a čitatele?
    • Citatele nejsou lide co ctou games ale je to cislo ve zlomku. O tom se budete jeste ucit
      • TheGGG
        ne bobánku, ty jsi hrozně chytrý... sice se zrovna na VŠ učíme ekonometrii, ale dobré, že jsi mi připoměl základu (hádám, že tam chodíš). No a nezapomeň co ti říkala mamča, po škole rovnou domů..
        • No jo, Dzastinku, Bobanek ti to dal sezrat i s chlupama...to je tak trapny, nakladacka od Boba...btw, vsichni tady vime, ze sis tu vysokou vymyslel, uz toho nech, kiddo...
        • A jak jdou kšefty na steamu ty ekonometre? :D
  • Jo tohle si pamatuji jako tip na dárek ve Fight Clubu.Koukám že je o to stále zájem. :D
  • je vidět, že Lukáše Gamesplaye baáví, pač je to opět přes 1 a půl hodini :)
  • Zir074
    Skvělý GamesPlay! Někdy uspořádejte Fight Club po takové flašce slívky.
  • Velmi zábavné vysílání, flaška by asi nestačila *1* . Díky za zlepšení nálady . *3*
  • Vogon
    Pokud někoho zaujaly Žabí Zlomky a chtěl by si zahrát něco podobného, tak mu doporučuji hry Pony Island a Shower With Your Dad Simulator.
  • #Kvalita...
  • jáááj, ako pozerám gameplay... dnes tu bude zas veselo. moralisti pozor... štart :D

    P.S.: chlapi, tú slivovičku závidím, to si v robote dovoliť nemôžem
    • solomon.short
      taky jsem dostal chut, ale az po praci :)
      • zaty
        Já při sledování vdechnul již 3 plzničky a 1 jointa :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit