Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja neviem, som tu asi jediný kto má problém s kvalitou tohoto paškvilu čo gamez.cz vyrobil ...

    Ad1: Prečo to nepredvádzal niekto kto hru pozná a vie to hrať ? Polovicu času som počúval ako nevie kde je, akú časť hry má nahrať, atď. Nastavenie hry na začiatku načal a keďže o tom nemá ani páru radšej to vypol. Všetky relevantné a dôležité informácie ktoré som sa dozvedel prečítal z chatu.

    Ad2. Technicky to bolo zvládnuté strašne. Hra bez zvuku - wtf ?

    Za toto by si niekto zaslúžil nakopať do zadnice. Kľudne to mohol nahrať Lukáš o dva-tri dni neskôr, počkali by sme si, ale malo by hlavu a pätu ...
  • Jinak hraju na HARD. Hraju to asi 5 hodin a stále nejsem ani v 7 misi kterou Pavel hrál. S mym připosranym stylem se to délkou natáhne možná až na Skyrim *1*
  • Už se někomu podařilo ochočit si vetřelce? Mně jo, aportuju mu židle a on mi je nosí!!
  • Chim
    Nerad to říkám, ale kolega Ph@D podemnou má v mnohém pravdu. Ty problémy se zvukem zvlášť u takovéto hry celkově kvalitu gamesplaye výrazně snižují. Navíc to není poprvé co se tyhle problémy objevily. Taky by bylo lepší kdybyste tam byli dva, jeden člověk nemůže stíhat hrát hru, číst otázky z chatu a ještě na ně odpovídat a případně řešit technické problémy.

    Kolegové z konkurence zvládli svůj gameplay podstatně líp a moje dojmy ze hry po shlédnutí jejich videa jsou tedy podstatně lepší.
    • Video na konkurenciu pls?
      • Link na video ...
        • Chim
          Tak nebudu tu dělat reklamu. Stačí trochu hledat, zase tolik českých herních serverů tady nemáme ;)
  • Koukám už po konci gamesplaye. Nevím jak se to probíralo v chatu. Pavel říkal že za vámi Alien nevleze do ventilace. Toto tvrzení z vlastní zkušenosti vyvracím *1*
    • Luke
      Za mnou teda nikdy nevlezl. Nehrál jsi to na hard?
      • Ghost47
        Na medium tam leze taky.
      • Ale hard je doporucena obtiznost! *3*
  • Byl jsem v půlce ventilace. Z vlastní zkušenosti vím že pokud vás Alien vidí do ventilace vlézt, vleze tam za vámi.
    • tak to sem naštěstí nezažil, ta hra mě fakt děsí, nevim esi bych tu situaci zvlád bez ESC... :) je to fakt na hranici mejch schopností, tu hru hrát... a to sem se považoval za poměrně otrlého.
  • Me prave pomalej zacatek hry bavil hodne takhle to ma u spravnyho hororu vypadat !! Zatim ta hra je bozi . Tohle byste lidi meli podporit .Takovyhle hry nevychazej moc casto a byl bych rad kdyby takovych prekvapeni bylo vice :-)
  • Jsem s touto hrou náramně spokojen. Jsem sice typ hráče "posránka". Ovšem tady jsem neodolal. Ozvučení ve hře je paráda. To se nedá popsat. Prostě nádhera. Celkově zvuk na 1-ku s *. Kdo má rád tento typ her nesmí zaváhat. Kdo můžete, tak kupte originál. Opravdu je to paráda. Hraji hry cca. 25 let a toto je luxusní kousek pro fandy vetřeleckého světa.
  • neni to pohybovej detektor?tak že když se nehne detík nic neukáže ne?
  • Tak tohle určitě grát nebudu *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit