Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tohle bych chápal v případě, že udělají hru anglicky, německy apod a pak řeší:
    Uděláme teda tu CZ? Ne, je to malej trh. OK.

    Ale udělat hru z ČR a dát tam češtinu, tak to sakra udělám pořádně protože to je pro celej svět a ne pro ČR. Aby každý viděl, že to udělali dobře (asi by to tolik nepoznal a články se o tom zmíní a pak uvidí, že to podělali).
  • Zkráceně: Vydali to moc brzo a vykašlali se na řádné testování a proto musí lidi čekat, nebo to hrát hůře. *3*
  • mám pocit, že mají 970GTX ve SLI. 1070GTX si to dává v pohodě na ultra, vždyť víš, že PCčkáří jsou hysterici, oni nafouknou cokoliv.

    http://www.guru3d.com/articles_pages/deus_ex_mankind_divided_pc_graphics_performance_benchmark_review,6.html
  • dle ohlasů hráčů hodně záleží na konkrétním HW.
    Někdo má problém s nadupanou sestavou, někomu jinému to zase běží bez problémů ve stejném rozlišení s o třídu horší sestavou.

    tak jako u většiny FPS stříleček, je třeba počkat na vydání prvních patchů, které vychytají graficky výkon na různých sestavách.
  • TheGGG
    hru jsem eště nehrál, ale zdá se být až přehnaně HW náročná... nevím co máte za kompl v redakci, ale podle videí na YT má i sestava s gtx 1070 a i7 skylake (to jsou i mé componenty) na ultra dost slušný problémy...
    zas tak dobře ta hra nevypadá...
    https://www.youtube.com/watch?v=AJLQ0j_qwNc
  • Kde NPC zapomněla AI?? Zatím z toho mám dojem, že si hru užijí hráči, kteří ji procházejí opatrněji, protože přestřelky nejsou žádný zázrak.
  • Pozor menší spoilery v textu!

    Nechápu proč neudělali češtinu v celé hře, když na Vás někteří lidé mluví česky. Všude jsou značky a ulice v češtině + některé knihy jsou taky češtině a jiné texty. (R.U.R. od Karla Čapka například). Dabing lidí co mluví na Vás anglicky zní, jak nějaký ruský dabing. Nejspíše to dabovali Rusové a ne Češi(kromě rozhovorů v Češtině). Jde to docela poznat, protože nedokáží přečíst názvy ulic s háčky.

    Těším se na češtinu...aspoň ve formě textu
  • Nápisy opraví nějakej mod na textury, s dabingem to bude horší
  • Inquisitor
    Nejlepší je nápis "Do not enter" a pod tim "nevkládat" :D
  • Protože to byli čeští kaskadéři a někdo z nich navrhnul Spielbergovi že by tam mohli zařvat česky. Jemu se to libilo, tak to tam dal, jakože aby bylo vidět, že amíci nebojovali jen proti němcům... *1*
  • Trochu mě mrzí, že je to až moc podobné předchozímu dílu. Jsou to výborný hry, hratelně. U HR mě zklamal konec, měl jsem při něm podobný pocit, jako u třetího Mass Effectu. Ale dost mi tam chybí ta atmosféra prvního dílu, který na mě dejchnul Blade runnerem. Až skoro noirová atmosféra a hlavně uvěřitelný svět, ve kterém se mísí náš svět s technologií sci-fi. Nové díly mi přijdou až moc futuristické na to, v jaké blízké budoucnosti se odehrávají. Ale možná jsem jenom moc velkej nostalgik :)
  • Kdo by politické názory toho zastydlého neomarxisty jinde dobrovolně poslouchal nebo četl? Je dost novopečených bolševíčků kteří ze sebe dělají skot mnohem líp. Projevuje se tam kde může, tak mu to za jeho báječné videorecenze odpusťte. *3*
  • Protože to má být úmyslně "neněmec," cizinec, a vyšlo to na Čecha :)
  • Já si naopak myslim, že pokud někoho lidi poslouchaj (zpěváci, televizní moderátoři atd.), tak by se právě měl ozvat. Pokud všichni budou držet hubu a krok, tak se akorát vrátí normalizace. Samožzřejmě o tom nemusej mluvit pořád, ale to rozhodně není tenhle případ.
  • Myslim že ani to ne. Nedávno jsem se koukal na Zachraňte vojína Ryana v originále a v úvodu při útoku na bunkry na pláž tam německý vojáci křičej česky, že se vzdávaj.
  • Jak bylo řečeno, my jsem pro ně vcelku nezajímavý, kdyby to bylo v Německu tak věřím, že si nějakýho toho němčoura pozvou...
  • zélenina čerstvá zelenina.Výhodně vše za polovic.
  • downgrade detected
  • proč by jsme ji doprdele neměli vést. Pořád jak malí fakaní řešíte FPS, panebože jsem rád za něco jiného. Takže laskavě přestaň mudrovat. Hra kde se řeší utlačovaní nějaké menšíny v budoucnosti a vy tady zakazujete řešit politiku.
  • Fakt jsem se u toho podrobnýho studia a komentování českých reálií dobře bavil. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit