Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Historie není současnost. Je dobré mezi tím rozlišovat.
  • Myš tehdy byla stejně vysmívaná jako dnes gamepad. Je dobré znát historii.
  • Myš je ideální na všechno, snad kromě bojovek a akčních her. Na auta volant, na lítání hotas...
  • Doom byl na to dělaný, i Duke Nukem 3D. Myš vůbec není potřeba a popravdě tehdy ani nešla pořádně zprovoznit, kdyby to někdo chtěl, jako že nechtěl, páč to nebylo zvykem.
    Si pamatuji, jaký to byl voser, přeškolit se na wsad s myší, jsme nadávali jak špačci, který že k***t to vymyslel.
    Duka 3D doteď hraji jen na klávesnici nebo nově na Vitě a úplně to stačí. Myš je na adventury a strategie, na ostatní je ideální gamepad, jak jsme se to v osmdesátých letech naučili :-)
  • Jack1947
    Smí ale poupravené. Jinak v přímém přenosu se nasdávat smí a potom to třeba v záznamu vystřihnou aby to nevypadalo, moc sprostě.
  • Proc je Brichta k***t (9:25)? Kdyz uz takhle nekomu nadavate, taky by bylo hodno rict proc. Jo taky je pekne paradox ze v diskuzi slovicko byt nesmi a vy se muzete do ziveho vysilani vyjadrovat jak chcete. *10*
  • střílečky zásadně na PS a gamepadu? Doom si musel zjistit ten chlapec na wiki? :) Po minutě jsem to vypnul, abych neviděl tu hroznou herezi! :D
  • černá na monitoru navíc není barva, pouze její absence, takže správná odpověď je buď šedá, nebo žádná *1*
  • berserker bedna je jasnej chrom, tmavě šedá, černá je jen ve stinu *1*
  • MikeR
    No jasně, vždyť to spíš vyznívá jako reklama na pana Hemalu než na Dooma. *1*
  • Tilwaen
    Jako aby bylo jasné, že to nejsou jen PR kecy? *1*
  • kluku ty si k* *16*
  • MikeR
    To by bylo jedině fajn, ale když už jsme u těch pánů, na tenhle gamesplay mohli spíš pozvat pana Hemalu, ať se teda ukáže. *1*
  • ravux
    Mne se ten novej Doom nelibi. Graficky (technologicky a vytvarne) mi prijde jako out-of-date (re)mix Quake 3: Arena a Doom 3. Stejne tak uz postrada jakekoliv napeti. Bezducha monotonni rezba ve stylu Painkillera, ktera muze sice bavit, ale v momente, kdy ma clovek na hrani minimum casu a musi si vybirat, cemu ho venuje, bych pro novy Doom tezko nasel argumenty...
  • Děkuju za gamesplay. Jsem rád, že se Petr častěji vyskytuje v gamesplayích. Videa s ním mě tak nějak baví více.
  • šéfredaktor těžké břímě má.Já být tebou,tak na podobné výplody zkratů nereaguji. *4*
  • Tilwaen
    Pravda, měl to hrát pouze na klávesnici, bez myši.
  • Tilwaen
    A to je náhodou škoda, že se pan Grygar starší nevyskytuje ve vašich videích častěji *4*
  • sleepless
    Pan, co Doom recenzoval, Elite vubec nehraje, a v gamesplay Elite nebyl. A pan, ktery byl v gamesplay Elite a tenkrat Elite nehral (to byl pan Grygar, kdyz uz jsme u tech panu), tak ten zase pro zmenu nerecenzoval Doom. Ani Elite. Kazdopadne sance, ze na nej narazite v blizke dobe v nasich videich, je mala, takze divat se na dalsi videa je zcela bezpecne :)
  • btw ta cast s autoaim to jen podtrhuje *3* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit