Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    ty komentáře anonymních děcek co sotva rozjedou svou p2w mobu a přesto napadají hru, kterou nikdy nehráli LoL *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • TheGGG
    a v čem je jako problém ostrý chlapečku?
  • ALHAZRED
    Škoda že nevychazej "lepši" hry, ale diky hoši že delate tyhle letsplaye člověk koukne a jako by to hraaal me to stači *3*
  • Fordzy
    Ale vidíš co je před tebou. Spíš se záměř na to co slyšíš v hlavě, to je to nejdůležitější. Já to hrají s kvalitními sluchátky a je to dost intenzivní zážitek. Bez sluchátek to nemá cenu hrát.
  • ,,drsnou akční hru,, Co jsem koukal na gameplay, tak sem akorat tak videl nudne chozeni a to sem to preklikaval dost casto, takze nak nevidim tu drsnost a akcnost *6* *6*
  • Tvoje mínus. David tentokrát dokonce remizoval s "jakoby".
  • Ale reklamy se stihly načíst, takže v pohodě.
  • Bože, bože..
  • Ano, je to NERVING, když celou dobu koukám na její záda a nevidím co je předemnou...
  • Pustil jsem video, posunul a první co slyším je "anrýl endžájn". Vypnul video..
  • To je designové rozhodnutí a není zlé, má podpořit klaustrofobii a psychózu hlavní hrdinky. Má to být nerving.
  • Kompost
    nie si jediny komu vadi kamera. nakolko je tych ludi dost a FOV sa neda nastavit priamo v hre uz existuje aj workaround. keby zaujimalo tak si na gameserrors.com najdi hellblade, je to tam.
    vy ostatny neviete rozlisit ohovaranie inak dobrej hry od niecoho co je pre niekoho proste zle dizajnove rozhodnutie a da sa upravit. bud sa na to vykaslite alebo mu poradte. smradi vymasteny.
  • Hraju jí též a neskutečně mě to baví
  • Je mi z toho blivno, vyloženě nejpříjemně umístěná kamera... *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit