Přejít na výpis diskuzí

GamesPlay: hrajeme druhou a třetí epizodu Hitmana

8.7.2016 8:50
Redakce Games.cz 11 příspěvků

Zatímco se čeká na další informace o čtvrté epizodě Hitmana, která se má odehrávat v Thajsku, vrátíme se k dvěma v mezičase vydaným – dubnové epizodě z italské Sapienzy a květnové z marocké Marrákeše. Obě dvě přinesly nejenom nový obsah, ale i celou řadu úprav herního systému, který jsme si naposledy...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zrovna DHL má žlutý dodávky, Pavle. *3*
  • jabbo126
    Super video :-) vaše síla je v tom že jste vtipný, samotný závěr mě lehce polechtal nostalgickou vzpomínkou na level TV :-) tímto způsobem prosím i nadále ;-)
  • No chování NPC to má nejlepší ze všech Hitmanů. Sice se to ne vždy chová realisticky (to v takto volné hře fakt nejde a nebylo to realistické ani v minulých dílech), ale je to v tomhle zatím nejlepší díl. I když video to třeba nezachytilo. Ale když děláš něco divného mnohá NPC chytnou podezření, začnou tě sledovat. Když pokračuješ ta jim dojde trpělivost, utečnou třeba za nejbližší securiťákem, tam požalují "chodí tady divnej chlápek v saku". Securiťák vezme posily co má po ruce a jde pročesávak okolí... To NPC co tě napráskalo si tě pak pamatuje, takže příště už t pozná okamžitě... Fakt si nepamatuji, že bych tohle měl třeba v Blood Money. Takže jak říkám. Je to jiné než předchozí díly. V něčem je to horíš (to máš naprostou pravdu). V něčem zase lepší. Ale celkově je to super. Pokud ale hledáš jen ty zápory, tak se ti to samozřejmě líbit nebude. Každopádně z videa prostě neuvidíš tu atmosféru která plyne z toho, že máš tu volnost v rukou ty.
  • ja_nic_nevim
    Chtěl jsem do Hitmana jít, ale díky za tohle video. Raději si znovu projdu starší díly. Tohle působí zvláštně, NPC nijak neragují na podezřelé chování 47. Snad jestli bude jednou za opravdu rozumnou cenu, tak mu dám šanci.
    • jabbo126
      NPC nijak neragují na podezřelé chování? Vážně? Nevím, mě přijde, že reaguje celkem dost.
    • Tohle rozhodně patří mezi nejlepší díly HItmana.
      Samozřejmě to není 1:1 kopírka minulých dílů a některý věci tam fungují odlišně. Ale jako celek to funguej a je to hodně dobré. Hlavně level design a svoboda je tu naprosto bezkonkurenční a zrovna levely patří mezi to nejlepší co v sérii vyšlo. (jenže to člověk nepozná z videa, ale až když mapu prolézá sám)
      • Tak to je proma ze si hra najde fandy. Pro me osobne je z gameplaye chovani tak hloupoucke + jejich reakcni casy, ze to u mne te hre lame vaz. Radeji nosztalgicky starsi dily.

Je hrozne vtipny jak jsem dostava minuska kdyz jsem rikal, ze absolution byl spis splimter cell nez hitman a cas mi dal taky za pravdu.
        • Tak Absolution šlo přesně opačným směrem než nový Hitman.
          jak říkám - není to kopie původních her. Ale co si na ně pamatuji, tak tam taky nešlo o nějakou realističnost chování postav ne? Pořád šlo jen o hru, kde se NPC mnohdy chovali úplně nesmyslně a nereálně. Hlavní bylo to jak se to hrálo a jaké možnosti měl člověk v tom, jak lze splnit misi. A v tom nový díl exceluje. I přes nějaké ty zápory je to pořád jedna z nelepších stealth her za hodně dlouhou dobu.
          • Tak omraceni a zlomeni vazu herecky z videa je strasne nestastne. Hitmanovi by zavidel rychlosti st i Flash a NPC vubec nereaguje ani 47 nesleduje. Tuhle akci v codename 47, silent assassin, contracts ani blood money neudelas.

Pro ME dostatecny duvod nekoupit. Nerikam ze ostatni aspekty muzou byt fajn. MNE se to ale hodne nelibi a tak jen na diskuzi sdeluki nazor. Muzete ignorovat.
  • cil ma schůzku s psychologem kterého ještě nevidel a presto mu zdlouhave pokousite ukrást odev,kdyby bily plast nereknu ,ale sako které muze koupit v kazdem obchode,snad jen kvůli dokladum a ještě se plizi v restauraci plne lidi a ty cumi jakoby se nic nedelo,video jsem nedokoukal takze bych mozna dostal odpovedi ale pochybuji
    • Tak tam by asi nastal problém, kdyby skutečnej dochtór dondul na sezení v momentě, kdy by 47 už byl v kéru.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit