Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj Fallouti, popojedeme...Den/noc opět v žoldu vokovanejch: stav, zatím svobodný, zatím(tuná hej)Levl 20/50 hodin a furt chudej, z ruky do laufu a za chatrné zdraví, odemyky Master/Expert, ještě si vzpomenout, kde jsem to nemohl otevřít, ach ich ta skleroza..., snad po mně nebudou chtít osvobodit Boston i s okolím, hehe. Pro mne je lepší si to rozdat s 20 Zlobry, než se Zombíky či Syntetiky...nakvartýrovali se mi do bunkru, tak jsem jim to vysvětlil a obnovil zásobu,,krmení,,pro lejsry. Ale zase nemám jiné včelky a flašky. Tak se Valentine opět vypařil a pes taky, ale byl u pumpy. Jen projít bojovým pásmem Bostonu je Upomene na Stalingrad, nejvíc ma štvou ty zabedněné domy všude?! Viděl jsem všude venku namalované robotí hlavy asi od Androidů,,. Lebky,, jsou asi Ti Roborádi? Je to vážně Klikfest, než nějaké IQ RPG...No nic huž nebudu na Betezďáky dštít Lávu a Síru a popel na hlavu si mohou sypat sami, Frakce Paladinů a Dombrany jsou jasné, ale kde je zalezlej Institut? Asi v nějakém zapadlém Vaultu, nepovím, najděte si je, podle mne jsem žádnej spoiler ještě nenapsal?!
    Ve třech misích byly pro změnu Supři...Hmmm uniká mi co je Hlavní linka - Quest. Doufám, že se vráítíte, Díky, budu se snažit o bedlivější kontrolu příspěvků, jó ve škole jsem byl před 45 roky, toto letí. Zdravím veškeré Študáctvo, a ať se dočkáte těch,,lepších Zítřků,,? hecht. Tulák Ogden, Máca od Zvonu.
  • AHOJ...MY JSME TI TULÁCI, TULÁCI TOULAVÝ...Tak jsem si chybějící body natoulal a nejen je.Na Jihu ma zbyl u moře, još kousek místa. Jo všichni tam byli na, mne Zlý a vošklivý, snažil jsem se i o info o synovi, ale výstřely a hvízdání projektylů a ty dva Atomy. No pak jsem ho přes plot uvidil, svého Golema T60, Míláška( no v G3 byl moj Míláek ochočený Nosorožec DINO s něžným čumáčkem, é když někoho,,šťouchnul,,...a žádný kytky na hrob...Nikdo nic nepoudal , když jsme procházely branou, jen ten soupis dílů byl červeně?!, ale já ho neuklrad, jen jsem si vypoujčil, hehe. a šlo se kam: Nerudvský problém , Kam s ním, u jednoho ze svých bunkrů jsem,zavelel sesedat.Já huž to víckrát neudělám, depa
    , pomoci jsem se nedovolal, pusťte ma ven, no na hranicích příjde někdo těžko... Tak jsem se v loadu juknul na pane a,,E,,znovu mačkám a nic. Pusťte ma ven. Já huž to víckrát neudělám, a vztekem, buchnul a byl jsem venku, Vešli jsme sa do futra, tož ho mám vňůtri. Cestou ho zabili Trotli Atomem, zase, nad jezerem 2x Muchy a Komárci?! jo ukousli mu nohu psi. No já ,,Tankem,, po lese a planině jezdit nebudu, po téhle ukázce jsem ztratil v POWERY důvěru, hecht. Brou Tulák Ogde, Máca od Zvonu a moc se nechlámejte, sranda muší bejt!
  • Ahoj Pařani, jo já dneska byl klasickej , nechtělo se spát, a chladil si zlost na Zombíkách. No ty vobyč ještě jdou , když neběží v pětistupu. ale ta zelená RAD pšíšera (nemám žuby, odešly šami...) vám jde po krku natvrdo, pak musí být místo a dištanc na granáty, hechj, určo 6 no a couvat či utíkat, dokuď na vás nenalepí, uff. pak je tuplem, ouvej. Vtrojce tak tuhý zelky nebyli. Moc prostoru v krajině nezby, tím že cokoliv se střecou i bez ní okupují ti Trotlové a uslintanci a mezerách, muchy, no proti 5- ti taky nemáte šanci, když jim píchnou jo Komárci. V3. taky byli měkčí. No s tím kocháním jako v F3, taky konec, není nic ke koukání jen hniloba a smrt. obrovský močály v mrrrtvém lese, svobludama(se divím, na malé mapě zablokovat prostor mořem a Rad swmpem, a nikdo tam nepolez, tak veskafandru ze stalkerů. No vona tam taký nic není, hehe, pobíhaj tam Drápy, bojim, bojim a jsou taky zlejší s I9Q dostatečným na vás když vám dojde šíft forsáž.BA5...s tou akčnosti to vskutku přepískli, vím komu se to nelíbí ať si volačo vyrábí, někdo se stará o uprchlíky. A tím kraftěním jako v Kotorech to zkusí, ale mi stačí co,,ukoržistím,,. Další věc za ma štve je cca 90 % zatlučenejch nebo clocklejch baráků, jako huž v P, hmmm, připravoval jsem se fotit na penzii, ale nikam se nedostaneš. Jako tuná...Potom, že jsem natahal metráky,,šrotu,, švercům, a nestačilo to ani na réžiju...Šafle hore...Dokončím questy pro paladiny, a vypadá to na zbojničení a loupeže - samá kref. Co nebude přitlučeno či přivařeno ukradnu. Jdu nakoupit, díky za opatěru , Ogden Máca.
  • Dobr véče,,Spolutrpící, hech...to špatný to není, ale občas se zvedáý kufr...Mně dnes z vln stovek Zombík, bylo ak v Samovi, akční b-ěsnění. no v Z2, se to taky objevilo. Do RPG AAA, určitě takovejhle sajrajt nepatří, neééé, ž e bych je nezahnal zpátky do země, ale zbytečně jsem přišel o těžce nasyslené rezervy...Aby je Šajtán po stepi honil! No je to práce ,,u vokovanejch,, pro Komando, ale jak jinak si zase vydělat, sice vystžílí 5x více než nasypou, ale jde o Expíky. Zatím 17 levl(30 hodin, neopotřebovává se Brnčo? Občas se mi nějakej kus vypaří? Jinak je to bída z nouzí a všude to leze z hlíny jak chrousti a z vody jak komárci, větší, že. Raidy na Corvega jsem konečně srovnal do posledního, bleskovou klikou. Mlejn doklepal, byl praáázdnej. Bývalo zvykem, že u legend Herního Nebe se další díly spíše zlepšovaly, bohužel není tomu tak. Brou Tulák Ogden od Zvonu.
  • Tak kdy bude recenze na novej Fallout? V článku k gamesplayi píšete o víkendu, tak snad se to dneska ještě stihne, jsem na ni totiž velice zvědav *3*
  • Me se libi jak kazdej ocekava od bethesdy příběhovou hru jako treba torment a když ji nedostal tak nadava jak spacek:) Bethesda hry zalozene na pribehu nedela, dela hry které pohani sam hrac, a ten hrac který to neumi tak se bude asi dost nudit.
    • A mně se zas líbí, jakým stylem dokáží fanboyové jako ty obhajovat špatné hry... Když je špatný příběh, tak za to může mylné očekávání zákazníka, když je špatná grafika, tak je to tím, že je to tak stylizované, když je blbá herní mechanika, tak je to tím, že to hráč špatně hraje a když je blbé cokoliv jiného, tak ti někdo napíše "počkej, šak modeři to dodělají"
      • Plno hracu se u F4 skvele bavi, jak to ze tobe to nejde? Ze by slo o pripad který jsme uvadel vys? není to hra pro tebe? Spatne hry nikdo nehraje, evidentne to není pripad F4, protože ho plno lidi s chuti hraje, takze jaky je ten důvod ze to nektere nebavi? Proste to není hra pro ne, to je cele. her je dost, hrajte něco jiného.
        • Vůbec nejde o to, koho to baví a koho ne. Ty tady furt jak malý lulínek bleskově reaguješ na jakoukoliv kritiku a vše se snažíš překroutit... Ty snad ani dnes nebudeš spát, protože tvá modla dostala sedmičku, což je podle lokálního měřítka něco jako "je to hrozný průser, ale nebylo by korektní dávat nižší číslo" *7*
          • Hele Halino ...curakova, nebud drza nebo dostanes na zadek:)

            prijdes mi dost rozcilena a agresivni, ze bych mel pravdu?:)
      • ALHAZRED
        Nič neobhajuje ! Píše že nikto ťa nevedie pribehom za ručičku, ako v ostatnych hrach...pribeh si vytvaraš ty sam, a keď to robiš blbo, maš blby pribeh, a hra za to nemôže!
        Ako ked niekto v F3 vyhodil do vzduchu Megatonu, a potom remcal, že nema kam isť, a nevie čo ma robiť *1* jaky si to udelaš, takovy to maš.
        Alebo, ked si sledoval iba hlavnu dejovu linku, hra skončila za 8 hodin - nech sa pači, ja som tam stravil 130 hodin, a bol som naramne spokojny.
        • A to jako s tou fotkou jsi pomohl jak? Jsi víc cool? Myslíš si, že tím nějak pomáháš zničit IS? Plnej Facebook těhle sraček a ještě to tahat sem. Běž, vem zbraň a jdi bojovat. Sýrie v plamenech je už nějakou dobu. Tak tady máš odkaz na Syrskou vlajku https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/5/53/Flag_of_Syria.svg/900px-Flag_of_Syria.svg.png
          Jsi trapnej.
          • ALHAZRED
            ...te mužu ...pomilovat rezavym roxorem neandrtalče...slova sou zbytečny
  • No ja jsem se misto FO2 pres vikend pustil na radu kolegy nize do Dwarf fortress a mam asi tak na 2 roky hry nakoupeny. *14*

    Deti necham hrat ty novy sragory co vychazej za 60 euro (s 2 moznostma co kde udelat, ktery jsou nakonec obe dve uplne bez vlivu na vysledek) a ja si budu hrat starou skolu *5*
  • Rozehral jsem schvalne Witchera 3, abych vedel jak vypada nejlepsi RPG na svete, ale vracim se k Falloutu ctyrce... Ted uz se smeju zas trochu vic :D
    • nejlepsi RPG na svete, to myslis uprimne? *15*
    • Ani jededen z těchto dvou není čistokrevné RPG *7*
  • Tak to vypadá, že nejprve se dělaly vedlejší questovní linie a hlavní až na konec. Takhle slabou zápletku jsem už dlouho neviděl. Jak to dopadne, to člověk tuší po pár hodinách. Bohužel nepřijde žádné překvapení a tušení se potvrdí. Kdyby to nebylo uměle natahované, nutnosti dlouho jít, tak je to na pár hodin. Autoři jsou si toho vědomí a tak tam dali hodně silná NPC, aby jim to hráči za pár hodin neproběhli. Vyhněte se hlavní linii a udělejte všechny okolo. Nejlepší je courání po krajině a náhodné objevování. Questy jsou klasicé, zabij/zabij přines. Stavění je zatím slabé, asi budou DLC. Když někdo umí celkem zajímavé zbranové mody nebo úpravy power armorů, tak by měl umět něco lepšího, než plechové boudy.
    • Hodně se mi líbí Gaus gun. Někdo se asi nudil a tak si s ním vyhrál *3*
  • Hrál jsem to pár hodin a pak jsem si uvědomil, že vůbec nepoužívám VATS, ani neřeším statistiky a perky... A to jsem neměl problém nepřátelé zabít na jeden až dva výstřely... Nějak potom nechápu, k čemu tam ty "mechaniky" vůbec jsou. Už v F3 měly velmi očesaný účinek, ale tady mně příjdou fakt jen do počtu. Rozhodně mi ta hr anepříjde ani trochu jako RPG... Nemám nic proti střílečkám, ale raději čistokrevnou střílečku než nějaké pseudoRPG, které je vlsatně jen střílečka s pár zbytečnýma herníma mechanikama navíc *7*

    Celkově souhlasím s negativními komentáři, moc jsem od F4 nečekal, ale toto je vyloženě zklamání. Jsem zvědav, jak se k tomu postaví recenze na Games.cz, předpokládám, že se budou bát přiznat chyby a hra dostane tak devítku... Přece nebudou riskovat, že by tady někdo přestal číst recenze *7*
    • Zvys si obtiznost
    • VATS se hodí, když je nepřátel víc nebo jsou špatně vidět. Nejsem profík na střílečky a tak jsem se na dálku moc netrefoval. Když jsem dal VATS, tak už to celkem šlo. Animované perky jsou srandovní a ve hře se nejvíc projeví u perků craftovacích. To v dřívějších Falloutech nebylo.
    • no ja hlavne doufam, ze tu hru nebudou hodnotit po 2 odehranych hodinach jako ty
      • Taky doufám, po více hodinách hraní ta demence herního světa a copy/paste všude možně začne víc bít do očí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit