Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chtěl bych se zeptat mam postavenou osadu snad se vším uz i vysílačem na rekrutovani osadníků hraju uz dva dny a stále nikdo nepřišel zaútočit na moji osadu nevíte kde je chyba jestli jsem na neco nezapomel ?
    • Zacnou te napadat, jak budes mit vic workshopu a obchody.
      S vetsim charisma muzes stavet vic veci.
      Mezi dvema tabory muzes zaridit i obchodni trasu.
    • Pokud máš Defense zelenej tak ani nepřijdou. já sem to zkoušel naschvál na tom jednom settlementu nalevo nestavět tam turrety a chodili mi tam. a je to docela dobrý, protože je v těch keřích není moc vidět, taky neútočí hned ale kempí kolem tábora.. takže je to asi nejtěžší combat ve hře. ale jen proto že zbytek je na normal fakt lehkej.
    • nightborne
      Ani nepřijde. Alespoň mně se to nikdy nestalo.
      • No prave to je divny vim ze normalne mají chodit hraju na hrad to by měli chodit často
        • Hmm, ja jsme postavil první dve veze a zadal par obyvatelum aby drzeli hlidku ve střílnách a během deseti minut jsem tam mel particku raideru ..strilny je teda hned pokosily, ale prisly:)
          • A jakou hraješ obtížnost ? No ja jsem postavil uz osm střílení a deset vezicek je pravda ze žádnému jsem nezadal držet hlídku ve strilne ale dva si tam šli stoupnout automaticky ale tím to snad nebude to by bylo blby
            • No bůh ví ale spis bych řekl ze čím lepsi obrana tím silnější útočník bude útočit zase ale jeste zkusím rozebrat vsechny turety a počkám deset minut a uvidíme
            • Není možné, že máš příliš dobrou obranu a počítač to ví a nikdo nezaútočí ? Mě přišli jenom jednou, na nejakou pumpu, kde byl akorát jeden osadník. Na bázi s věžema, nepřišel nikdo.
            • na hard
  • po 20ti hodinach, za me nakonec spokojenost

    grafika je ok , kdo ceka od gamebrya zazrak je magor, dohanej to teselaci a treba na postavy uz se da koukat nejsou to uplny formelini

    diky stejnymu enginu sou moderi jak ryba ve vode a az upravej lvlovani a special do "normalu" stavu, predelaj ui a pridaj survival prvky budu vlastne spokojenej, co asi nepredelaj je conversation system kterej je jedno velky wtf :-D ale clovek si zvykne na vsechno..

    na druhou stranu maj modderi o nekolik veci na praci min, modovani zbrani se vyvedlo, staveni je taky hezka vec , strileni je taky o kus dal, proste nekde se zadarilo a nekde zas uplne ne :)

    nic du zalezt zpatky do vaultu ;)
  • Fallout 4 minirecenze

    Ahoj, hraju na tátovým kompu Windows 10 Cooler master (je to tam napsaný). Hra se mi líbí i když bych místo psa chtěla raději kočku, tak jsem si vzala radši toho robota *3* Za mně 9/10. Jako mínus bych dala že hra je místy hodně strašidelná, proto radši do pustiny moc nechodím a stavím si svuj úkryt. *12*
    • Jakej to má smysl, vydávat se za malou holku ? Vzrušuje tě to nějak ?
    • Ja zase dve hodiny vyrabel manzelku dle svych predstav, no...

      Do pustiny nechod. Jsou tam filthy lidi s filthy vecma co chteji dirty night.
    • to děláš dobře, v pustině je to děsivý, ani tam nechoď!
  • Najlapšia hra roka a witcher sa može isť do kútku vyplakať somárisko nevychované
    • Popravde a vazne? Muze! :-P
  • Kdyby to nevydala Bethesda, tak po tom nestekne pes, to je neuveritelny jaky jsou lidi ovce, takovou kravinu si koupit za 60 ecek..

    Dneska udelam postavu v FO2 a budu se kralovsky bavit poradnou postapo temnotou az do nedele *2*
    • To uz tak s neprizpusobivyma bejva...
    • série už v této podobě vyčpěla jak měsíc stará mršina brahminy, nezbývá než doufat, že se na pár let odmlčí a pak to restarujou v izometrický verzi, ale to bude muset někdo jinej než Bethesda
      • Zahrabal bych to pod zem a zalil do betonu. Fallout uz nikdo lip nez Black isle neudela. Bethesda jenom vykrada starou hrobku. At si to pojmenujou Skyrim 2050 a jsem s tim v pohode.
        • Čili jde o to, že to je špatná hra, nebo že se špatně JMENUJE?
          • Pro me je tohle jako kdyz nekdo pochcije hrob, to se proste nedela. *3*
            • No vidis, to jsem nikdy nezkousel, podivam se na to *4*
            • nightborne
              Jestli jsi zatoužil po hře promakaný, až se hlava točí, a nevadí ti vzhled, doporučuju Dwarf Fortress =).
            • Uprimne pred 2 tydny jsem narazil na hru rimworld, ktera vypada jak 20 let stara hra a pritom je ve spouste vecech nejpromakanejsi co jsem kdy videl.
              Protoze to dela jeden clovek s par pomocnikama a nezodpovida se zadnym investorum.

              Driv ty hry taky delali jinak, byl to punk pro magory, nikdo normalni nechapal ze pouzivas pc k hrani si. Dneska uz je to rizenej byznys.

              Me osobne tohle nebavi, ale ok, nebudu do toho kecat ostatnim, sorry za aroganci.
            • To samozrejme vyvolalo masivni flame. Nekteri hraci to vitaji, nekteri to odsuzuji. Z vyvojaru nakonec vylezlo, ze si nechali udelat analyzu od nezavislych marketeru, co maji udelat, aby se to jeste lip prodavalo. No a ti jim poradili zjednodusit to.

              A to je u me nejvetsi problem dnesnich komercnich her, nejsou to svety, ktere te hodi do vody a porad si, misto toho te tahaji za rucicku, cekaji na tvuj progress a teprve potom postupuji s tebou s obtiznosti.
              Me to prijde strasne umely.
            • Takhle jsem to nemyslel.

              Zrovna ted posledni 2 mesice se zhave diskutuje na forech hry 7 days to die o updatu alpha 13, ktery vyjde na 90% pristi ctvrtek/patek.
              Aktualne jsou ve fazi kdyz uzavreli features a ladi bugy a balance.
              Pred cca 2 mesici vyslo preview video, kde najednou muzes upgradovat dreveny kvadr na betonovy jenom mavnutim kouzelneho proutku (pokud mas v inventari material). S tejne tak drevene dvere muzes simsala bim upgradnout na zelezne.
            • ještě ze vyvojari takhle neuvazujou, protože by jsme ještě dneska hrali pong..prvni dva fallouty byly bezva, ale nechapu proc bych mel chtit aby to někdo delal porad stejne.
  • Já byl vůči novýmu falloutu skeptickej ale stejně jsem si ho koupil. né, že bych toho přímo litoval, ale hrozně mě zklamala interakce s npcčkama.
    ty 4 možnosti odpovědí tam jsou zpravidla uplně zbytečně a navíc tam neni snad jediný npc, ze kterýho by vypadlo víc než pár vět na jedno téma.
    a charisma je tradičně uplně k ničemu.. ještě sem nedostal možnost svou schopnost přesvědčování použít k něčemu jinýmu, než dyndat z lidí prachy za to že jim pomůžu.
    mám level 16, hodin nevim kolik nahráno ale už to hraju spíš jen protože doufám, že začnou bejt zajímavý questy.
    • Odpovedi nejsou 4. Obcas se to strida, ale vetsinou jsou dve odpovedi, jedno konstatovani a jedna otazka.
    • nightborne
      Je tam chvíle, kdy přesvědčováním zachráníš život vcelku důležitý postavě, ale to je fakt jedna jediná, na kterou jsem narazil, a hlavně to tradičně trpí stejnou povrchností jako celá hra - buď přesvědčíš, happy end, nepřesvědčíš - smrt. Nic mezi, žádný jiný řešení, černobílý a mělký jak zbytek hry. To mi na tom vadilo asi nejvíc, abych pravdu řek.
      • A to má být lepší než Zaklínač, jak tady někdo uvádí? ale kde že...
  • Co je to sakra za gamesplay? Jen furt někde postává, točí se dokola a mluví o absolutně nesouvisejících věcech, to jste nemohli přizvat Olejníka?
  • zdravim jak se doplnuje stava do fusniho clanku...V armoru dojde a zkoci dalsi ,ale uz mam jenom jeden a dlouho jsem zadny nenasel.. diky
    • a u obchodníka v diamantovym městě se dá za pár víček koupit
    • Většinou jsou v podzemí různých továren, vysílačů a podobných zařízení, co žerou hodně elektřiny.
      • nightborne
        A ze sentry botů padaj po dvou, taky každej nepřítel v power armoru u sebe mívá jedno.

        edit: A na prydwynu, pokud sis zvolil tu linku, jich jde nakrást asi třicet.
    • nedoplnuje, musis najit novy...pripadne si vzit ty perky, ktere prodluzujou jeho trvanlivost
  • Chcem sa seriózne spýtať. Oplatí sa tú hru kupovať teraz a v plnej cene? Vo Falloute 3 mám nahraných kopec hodín, rovnako aj v New Vegas. Po pravde nemám angličtinu plne zmáknutú, takže plne rozumieť story asi nebudem a na český preklad si asi ešte chvíľku počkáme.
    • to radsi tady
      https://www.g2a.com/fallout-4-steam-cd-key-preorder-global.html
      s g2a mam dobre zkusenosti *3*
    • Pokud se ti libila trojka, tak urcite ano. Spousta veci podobnych, spousta veci pridanych.
    • Chim
      Nemá. Je spousta lepších her.
    • Fallouty si od 3. dílu kupuji krátce po vydání a nelituji toho. U Skyrimu jsem počkal na Legendery Edition ve slevě a taky nelituju - na fantasy otevřený svět tolik nespěchám, ale pobavím se stejně. Pokud Tě neodradí akčnější přístup ke hře (více soubojů, ale konečně funkčních a zábavných) a méně dialogových možností (rozhovory jsou opravdu nic moc, ikdyž některé odpovědi a chování hlavní postavy občas pobaví), neváhej. Je ta hra, co Tě nechá říkat si "ještě kouknu támnhle než půjdu spát" několik hodin před ulehnutím do postele.
      • Ďakujem Ti veľmi za názor. Očividne sa budem musieť nad kúpou minimálne hlboko zamyslieť *4*
        • kup to za cca 40e nekde na netu (jen klic) a bavit se budes, za chvili vyjdou i naky patche, takze az to budes hrat podruhy, tak uz to bude v klidu a vubec neber v potaz nazory tadytech debilu v diskuzi...typicky cechacci...jasny budes to hrat a budes si vsimat nedostatku a nedodelku, ale budes se u toho porad bavit, jestli te bavily f3jaks rikal, tak se urcite budes bavit...a hodnota 1e/1h zabavy stopro zarucena
    • Story tam není, jenom questy, zabij, zabij+dones. Počkal bych na doladění bugů a možná i něco udělají s HW nároky (ale spíš ne)
      • Story tam je. Ale asi tezko muze hrac, ktery se probudi 2oo let po hibernaci, zacit resit story ve svete o kterem nic nevi... Uplne stejna situace byla ve trojce pri hledani otce...
    • jestli te bavil F3 tak te F4 zarucene bude bavit taky...samozrejme nekupuj na steamu za 60e ale i v kamennych obchodech to maji o 1/3 levnejsi
    • nemá, lepší počkat n GOTY edici i s DLCčkama, za třetinu ceny, už odladěnou patchema a s mody co do té doby vzniknou
  • Jsou tam záchody?
    • powerarmor ma integrovanou soustavu na odvod telesneho odpadu, tohle nemáte ani v kingdom kome
    • jsou tam zachody, i koupelny a vany ... 10/10
      • a jdou i craftit, když seženeš dost materiálu, můžeš si postavit palác ze záchodových mís
        • tzv. Landovo nebe :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit