Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna jsem dohrál, první díl pecka a toto zas nezklamalo ! Moc se mi v druhým díle líbili záporáci ten fotograf Stefano neměl chybu a z toho otce Theodora díky skvělému dabingu opravdu sršela taková až démonická energie! Více takových her: Bravo Bethesda. Ještě že tu jsou i pořádný studia, který dokážou pořádně vyladit hru a ne jak ty rychlokvašky z EA kde ty hry chrlí jak na běžícím páse.
  • Jack1947
    Je to hlavně pro lidi co nehráli TEW1 protože jinak ta hra má mnohem méně, jasně pořádná obtížnost tam je taky ale celkově bosové spíše zklamali ( jo Obscura ta byla dobrá)

    Není to špatná hra, ale mohla být lepší. 3 díl doufám že si dá trochu na čas.
  • Gamesplay jsem vypnul po 15 minutách po té co oba redaktoři prokázali neznalost a nepochopení příběhu, kterému se i přesto vysmívá... ano, příběh není jednoduchý na pochopení, ke komplexní a promakaný a vyžaduje detailní analýzu, ovšem je skutečně promakaný. Bohužel dnes je za kvalitu považován příběh ve witcherovi a to pak není divu, že nic složitější lidé nepochopí...
  • TheGGG
    dobrá hra, optimalizace je ale problém
  • Dohrál jsem, teď hraju new game + a za mě neskutečná pecka.
  • BoB.2
    batman?
    • taky si rikam proc ma ten batarang v oku *1*
      • Tvoje bába je batarang.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit