Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Parádní hra. Jen trochu krátká. U dobrých her to většinou končí ve chvíli kdy to člověka začne nejvíce bavit :).
  • Kdy bude recenze? :)
  • můžete si minuskovat jak chcete, ale že je to spíše braková kniha než dobrá hra, je prostě fakt, korunou tomu nasadili stylizací ala Diablo 3, ale ani ta stylizace nezamaskuje grafiku z roku 2004.
    • Neřekl bych braková kniha, naopak se to čte dobře, ale musím přiznat, že jako hra mě to trochu zklamalo.
      Asi bych to přirovnal k rozdílům mezi Dragon Age a Dragon Age II, který bylo oproti prvnímu dílu strašně a zoufale zjednodušený a vydržel jsem u něj jen kvůli příběhu.
      U Tyranny to není tak hrozný, ale oproti Pillars mi to přijde třeba v bojích dost zjednodušený. Celkově na mě hra vůbec působí tak, že byla dělaná s tím, aby zaujala všechny a ne jen fanoušky Baldurs Gate, Tormentu atd.
      Což samozřejmě není apriori špatně (nakonec money talks :-), ale pro starou školu jako jsem já to je trochu zklamání. Zejména v porovnání s Pillars.
    • jestli mas radsi obrazkove knizkz, tak to pak chapu :D
      • On si jen hloupě myslí, že když postavy řeknout víc jak 5 vět během celý hry, tak je to kniha a ne hra. *15*
  • Zdimacka. Skutecna kvalita tam neni.
  • vypadá to naprosto brakově. Grafika jak z roku 2004, zase milion zbytečných slov o významu, který se dá říct jednou větou nebo jednou animaci.
    • Určitě... pokud tě nebaví číst a máš radši leporelo. *15*
  • Hádám, že Pavel byl dnes v redakci jediný. :D
    • Fordzy
      Pavel oslavil svobodu tím, že sloužil tyranovi. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit