Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslim, ze to bylo v patym dilu, kde se hra zpomalila i kdyz mel clovek moc savenutych her *1*

    takze jestli to dela stejna banda neumetelu...
  • Nevím jak je to s optimalizací, ale i v menu jede grafická karta jako ve strestestu, to je, uplně na max.
  • Inquisitor
    Pěkný gamesplay a Radek by mohl chodit častěji. Level 4ever :)
  • Jsem si postupně všiml, jak je krásné, že dostávají v hodně gamesplay na zadnici, ať si pozvou kohokoliv. Třeba tady v tom souboji v MM-H7, jak vytáhli se střeleckou jednotkou dopředu, aby byli vzápětí zmasakrováni hand-to-hand. Nebo jak hrál Pavel D. s těma Centaurama, vůbec nevyužívali "wait", dával furt defense, čímž ztrácel tah. Jestli Guru a Pavel vzpomínají na H3 a vyzdvihují ho, tak tam byl základ boje umět čekat na tah nepřítele a pak ho drtit (tj. hrát si s jeho dosahem během tahu).
    Jinak díky za video, doplnil jsem si mozajku, že jako Skirmish hráč bych si na své nepřišel.
  • nightborne
    Ne.
  • You didn't get it, did you?
  • Paulcz
    Není to pořad Streamu? :)
  • "neska"
  • a jakto ze potom v games tv, jejich poradu, to grygar zkritizoval? tam ubisoft zasponzorovat zapomneli nebo jak? *3*
  • Blue.Shark
    ... *15*
  • no niekoľko zaplatených PR článkov ohlasujúcich príchod bety a následne vydanie heroesov sú jasným dôkazom, že ubisoft túto hru tu na games pekne zasponzoroval a predsa ako sa hovorí nerhryz ruku čo ťa kŕmi, tak recenzent mal určite motiváciu hodnotenie vylepšovať aby sa peniažky od ubisoftu za inzerciu prisypali aj nabudúce.
  • Je to opravdu dlouhé dojet až do konce. :) Ale jestli dojedeš i AP tak nekupuj Crossworlds má stejnou kampań, jako AP jen trochu upravenou.
  • kostejnesmrtelny
    Ještě bylo málo tý reklamní masírky, přidat, přidat. *14* *12* *11*
  • Zase pozor recenzi dělal Loukota tak to nemůžeme brat vůbec vážně!!!
  • syyyyyyy
  • dukaz je, ze zabugovana divnohra která jen cizopasí na legendární značce dostane 7/10, co vic bys chtel jako dukaz? v tomhle stavu 4/10 je moc
  • Nekdo taha ze zadku dlouhodobou dedukci a nekdo v tom zadku zije celej zivot a jeste mysli, ze mysli.
  • Ále. Nebuďme tak extrémně přísní. Po shlédnutí gamesplaye (což jsem stejně udělal kvůli božskému guruovi) bych dal Heroes 7 tak čtyři body. Což je o celé čtyři víc, než kolik bych jich dal jakožto zavilý fanboy původního universa M&M a nesmiřitelný hater ubisoftího M&M!

    Teda myslím tím čtyři body ze sta.
  • Mas nejake dukazy, nebo to jen tahas ze zadku? Aha, takze jsem si myslel spravne.
  • Je to zaplacená PR recenze, games si tímto snížilo rating na nedůvěryhodný e-magazín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit