Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 14.3. to bylo akční RPG, teď už jen postapo akce s prvky RPG, vypadá to že hype už konečně začíná opadat a brzy bychom se mohli dočkat objektivního hodnocení... a to já blbec jsem si myslel, že to opravdu bude Tom Clancy ale jak je vidno tak tohle jméno už nemá žádnou váhu
  • SalemCZ
    je to stejný RPG jak Payday 2?
  • Nuda nuda a zase jen nuda, střílení do pořád stejných panáčků s čísílkama kolem hlavy. Ale zase můžu mít čepici s bambulí... *1* Tohle bych nehrál ani kdyby mi za to platili...
    • Ty si Deb.l už jen jak se podívám na ten tvůj nick!!!
    • Still
      Hmm připomíná mi to Gears Of War, ten přitáhnul na PC dementní systém krytí jako na konzole.... a Division to pěkně okopíroval :D
      • souhlasim, take me todle hned jako prvni napadlo .....
      • Ehm cover systém přitáhnul Kill Switch, takže bych s tím dementním výkřikem byl dost opatrný. Navíc pokud něco chválit na Division, tak je to právě krytí, protože je tam opravdu propracovaný.

        Ale chápu, že člověk tvé inteligence, který hry nerozděluje na dobré a špatné, ale ty co vyjdou na PC, nebo konzole asi nedohlédne za to, že díky cover systému nevypadají přestřelky jak souboj panáků co se neumí skrčit u překážky a jen čekají kdo to do nich našije...
        • Still
          Na PC máme takovou krásnou věc - a to je pokleknutí.. Víme? Pokleknout a vykouknout zpoza rohu, ale chápu že konzolovemu pesantovi to jde těžko vysvětlit (to je ohledně toho výkřiku s hadrovýma panákama).

          O inteligenci pomlč, asi ti chybí, když jí musíš hned zmínit.
          Když přeportovali GoW na PC tak hned všechny hry začali ten systém krytí kopírovat, to bylo fakt utrpení. Mě to prostě sere a nehodlám na to měnit názor. *2*
          • v deus ex human revolution je to super, ve spec ops the line to samý, ale souhlas, cpou ten systém skoro do všeho, já to mám takhle - na online střílečky tento systém je nevhodný a u SP hry záleží na konkrétní hře, třeba ve stalkerovi by to působilo fakt humorně *1*
            • Still
              Asi tak nějak :)
          • super, pokleknes a budes vykukovat zpoza rohu nalevo nebo napravo u prekazky kde bys potreboval kouknout pres horni hranu.. na to mi jako spravnej pc master loser pesant reknes ze si stoupnes vid? .

            pokud otom nechces diskutovat a menit nazor tak si di psat na svuj blogisek, tam ti bude lip a nikdo ti tvoje pokriveny homopravdy nebudete vyvracet
            • tak najednou uz je rozdil mezi 1 a 3. osobou, parada

              Sam si mindracek, cist umim ale kdyz napises ze si stojis za svym nazorem a nic ti ho nevyvrati, tak jakou ma cenu stebou ocemkoliv diskutovat? Odpovim si sam, zadnou.
            • Still
              Ono je taky rozdíl jestli je to 1stperson nebo 3rdperson hra :p
              Btw nauč se číst - nikde jsem nepsal, že o tom diskutovat nebudu, ale že si stojím za svým názorem a nikdo mi ho nevyvrátí :) Ty homopravdo - zase nějaký mindráček? *1*
  • tak chat u tohodle gamesplaye chci rozhodne videt na zivo *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit