Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Hloupějšího...
  • Chim
    Jsem netušil že čtenářstvo games.cz je natolik omezené. Pořád ale doufám, že to co se objevuje v diskuzích není reprezentativní vzorek.

    Btw. pro mě asi nejzajímavější gamesplay za poslední dobu. Pokud by bylo možné zvát herní vývojáře ke gamesplayům vlastních her častěji (bez ohledu na jejich národnost), tak by to bylo super.
  • Chytrému napověz....
  • Dear Brummla, yes, it is 3rd millenium, but you are still thickheaded. No one will take you serious until you fully grow up. Please stop wrintg any comments until then.
  • maros.goc
    česká hra, robia na nej českí tvorcovia a oni zavolajú belgičana. ..
  • Miserius
    Příště se ve videu zmíní, že 1+1 jsou dvě a negramoti tu zas budou křičet že nechtěj matiku
  • Inquisitor
    Taky se divim, vzhledem k tomu co si chudák Bob musí vyslechnout když chce někde češtinu. Jsem myslel, že sem chodí jenom eng exšperti. A teď jedno video v eng a je oheň na střeše :)
  • blixa
    Axel není Čech a česky neumí, proto byl tenhle GP anglicky. Asi jsme to měli napsat do článku, předpokládali jsme ale, že většina z vás si spojí, že když někdo s tímhle jménem přijde do Čech z belgického studia, tak že to zřejmě Čech nebude..
  • Lidičky, jedno video v angličtině, a vy byste hned pořádali pogromy. Není nutné být teatrálně nacionalistický.
  • bavili se o tom, česká lokalizace bude
  • maros.goc
    Ah jaj... Tvorcovia si pred tym radsej mali pustiť Kabat - Nejsem z USA ...
  • Ps Vita version pls. Fock the Ouya!
  • michaliuz18
    neviem ci boli , nechcelo sa mi sustredit v hlave na preklad ,sice rozpravali pekne bolo im rozumet ale tak mozno nabuduce ked nebudem unaveny a budem mat naladu si to juknem :)
  • Dont write stupid comments please or i will hack your pc and it will explode in your face biatch!
  • Odkaz pro pana vývojáře (pokusím se anglicky, jestli to náhodou čte).
    Dont make 2d sh.t please, we wanna see nice 3d graphics. Its third millenium, noone will buy and play this stupid. Good luck.
  • Jack1947
    Už to tady psali pokud neumí česky tak by to bylo ještě horší... PS: tam titulky nebyli? (neviděl jsem)
  • michaliuz18
    to je blazen , cakal som ze aspon obcas povie nieco cesky , o hre, nejake infá, prelozi dolezite fakty o hre do cestiny .. a ne ze cely cas kecaju len anglicky, diky moc ste fajn
  • Kryste pane....
  • iso9002
    Za mě jeden z nejlepších hostů, kteří GamesPlay byli. Na to, jak mě Dex z předchozích ukázek nijak moc nezajímal, tak dnešní prezentace mě přesvědčila přehodnotit názor. Jen škoda, že nevychází i na PSN :(
  • cestina je celosvetovy jazyk? som nevedel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit