Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Keyz
    Vypadá to hodně přeplácaně. Všude efekty, barvy, do toho někdo máchá mečem, další puškou a každý vydrží celkem dost.

    Snad nové UT bude jiné.
    • species
      jestli nove UT nedopadne, tak davam PC do sberu....
      • jak ste si z tohohle vzali ze si koupim konzoli to teda nevim.... kdyz me k tomu nedonutilo dvourocni cekani na GTA5 tak uz nic

        (ban vyjimecne nemam, nechce se mi logovat)
      • Veskoslav
        A mohu se zeptat, co jako očekáváš na konzolích za MP hry? CoD BO III? HALO? Která mimochodem taky nějak nešetří barvičky, ale dobře se to hraje na to, že je to gamepad paráda. Nebo osvětlíš nám nějak tvou modrost házení pc do koše?
        • ty jsi prostě idioot a vztahovačný PCRetard. On to myslel s nadsázkou, vůbec se nejedná o konzole, prostě věří novému Unrealu 100%, že na to sází PC.

          Jinak na konzolích je nejlepší multiplayerová FPS samozřejmě a to Destiny.
          • Veskoslav
            První věta ukázala, že jsi tupec, druhá, že jsi naivní a poslední, že jsi fanboy, co považuje sranda MP v Destiny za MP, který by se mohl rovnat plnohodnotným MP v jiných hrách.

            Mimochodem vlastnictví Wii a Xbox360, dělá to ze mě nějakého polovičního PCRetarda nebo Vaše kriplovská komunita teplého GGG alias konzolového boha na to má nějaké směrnice?
            • Veskoslav
              A ty jsi hlupák, který rozděluje na konzole a pc. Mimochodem Ty jsi začal nadávat pusinko;) A pokud člověk vyhodí pc, tak druhá možnost je pak hraní na konzoli. To je fakt. Jenom ty v tom hledáš vyšší zlo;)
            • Ty jsi prostě zmagořelý a vidíš všude konzole a i tam kde nejsou, jako celá ta vaše pošahaná banda pič*sků. Destiny neřeš, nehrál jsi, neraiduješ, tak laskavě drž kušnu...
      • Presne tak, muzes jit na next gen konzole s 30 fps, 720p rozlisenim, multiplayerem zdarma, hrama za pakatel a hlavne velkym vyberem her. A nehlede o trolleni v diskuzich, protoze na gamepadu se pise mnohem lip, nez na klavesnici!
        • vem si prášek...
  • Nic moc teda. Ať si to číňani užijou, já čekám na Unrel Tournament
    • Meznia
      Hra stojí 40$. To Číňani hrát nebudou.
      • wowko tady taky stoji 13€ na mesic at hrajes nebo ne a v cine stoji paketel a jest ejen za herni cas tedy kdyz nehrajes nic se ti neodecita... takze to ze to stoji v US aEU hodne neznamena ze cinani to nebudou mit za dolar nebo f2p... *3*
        • Meznia
          To je fakt, ale taky pořád hrajou crossfire místo csgo, takže je musí přetáhnout čínskýmu team fortress.
  • Jako asi nejvic mi vadi jak to podkuruje asijskymu trhu tim manga stylem. Ale uprime hrat to nebudu, tydle hry se mi proste nelibi. To uz se tesim dost na UT jak tu nekdo zminoval.
    • tohle ještě není tak hrozný, to co dokažou japonci vychrstnout na svět je kolikrat na kriminal:D . Nemam rad manga,mango, pomrdanče. Asi budu masotarián *1*
      • nebo budeš ko*ot, taky možnost. Se podívej jak vypadá JRPG Xenoblade nové a pak to srovnávej s tímhle.
        • del0
          http://xenoblade.wikia.com/wiki/Lin?file=Xenoblade_Chronicles_X_-_screenshot6.jpg

          ROFL... do takovýho art-stylu se může vžít jen nějaký mentálně zaostalý pedobear...
  • to bude zas krasnej hate z obou stran. Uz se tesim
  • proč ma vetšina z nich činske rysy
    • Protože anime. Amerika už zřejmě zapomněla na vlastní tradici v animovaném filmu.
  • Hmmm, asi si to svoje fanousky najde, ale me by to po par minutach prestalo bavit *4*
  • Mohu říci, že jsem v betě. Přesto hru prakticky vůbec nehraju. Důvody jsou dva. Ten první - subjektivní - nejsem moc dobrý ve střílečkách a tohle je zběsilá jízda - tedy pro mě. Kdybych si na postavu připl terčík s nápisem frag zadarmo, nebylo by to z půlky tak hrozné, jak to se mnou ve skutečnosti je. Druhý důvod je hra samotná. Blizzard podle mě šlápl hodně vedle, někam do příkopu, kde se zrovna jak na potvoru nacházelo lejno od psa nakaženého leprou a cholerou. ta hra nemá šťávu, nemá osobitost a je stupidní. Když srovnám tuto hru s JAKOUKOLIV jinou hrou od blizzardu, všechny jsou 10000000x lepší. Nemám nic proti střílečkám, ale tohle je tuctová hra v rádoby zajímavém kabátě a nenabízí nic, co už tu nebylo. Sorry, za mě palec dolů. A znova říkám, jsem hrající betatester, takže toto mé hodnocení nezakládám na videjkách z youtube. Na druhou stranu přiznávám bez mučení, že jsem hodně ovlivněn "very low skillem" který dokážu ve střílečkách vymáčknout. Pro hráče odkojeného na CSku nebo tak, to nebude asi tak tragické
    • zkus si najit kamoše s ktery budete spolupracovat, nebou rovnou nejakej tým/klan a uvidíš že získaš nejake fragy; nebo hraj za nejakej support charakter a nechod po mape solo, ale vyber si nejakeho skilled hráče a skus mu pomahat. Tohle by ti mohlo pomoct se zlepšit
    • Taky jsme v betě.Já nevím jak ty , ale já na trhu nic moc podobnýho ke hraní nemám.Jo je tu Team fortres 2,kterej sem tak nejak minul.Alepsoň u mě se blizzard trefil fps mam rád a dotu 2 taky a tady je tak nějak od každýho něco :)
      Ke grafice no jsou to omalovánky ,ale která blizárd hra není že.Pokud bude vyladěná hratelnost jak obvykle jdu do toho.
  • Inquisitor
    Mám z toho slušnou kinetózu :) Jinak na to, že u toho Adam mluvil, tak si to dával slušně.
  • Chápal bych F2P ale 50€ za tohle ? NO comment.... Já si raději koupil BF....
  • Není to špatný, ale brzy se to ohraje. Strávil jsem tam asi 10 hodin a už mě to pomalu nudí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit