Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Ty vle to bude fakt longplay ? *8*
  • Kluci asi nehráli druhý díl, když jim přijdou parťáci jako velká novinka. Jo, to tenkrát byli nervy, když mi postřelili parťáka a neměl jsem lékárničku a mohl jsem parťákovi akorát ulehčit odchod kulkou do hlavy *3* https://www.youtube.com/watch?v=NX88VTyS8gQ
  • Potom co člověk hrál Kingdoms Come, tohle prostě vypadá hnusně. A asi i spousta dalších her s reálným světem bude vypadat oproti KDC nic moc. Respekt Daniel Vávra.
    • Trollíš nebo to myslíš vážně? Pro mě je KDC jedna z nejhůře vypadajících současných AAA her. Jo jasně, les vypadá pěkně, ale grafika celkově se mi prostě nelíbí.
  • Tak zhruba 3/4 hoďky jsem čekal, kdy to začne být zábavné (ani ne tak gameplay, spíš hra jako taková) až jsem z toho usnul. Ty vole, víc důkazů nepotřebuji..já už jsem fakt asi na hry starej :((
    • snad mě z tý bídy vyseká aspoň ten novej BATTLETECH...pak už mi zbyde asi jen chlast a samohana :)
  • Nemohu si pomoct, ale Václav za mě nejhorší člen redakce. Na streamech neumí pořádně česky, neustále něco drmolí anglicky (trumfnul dosavadního krále Adama) a navíc v tomto videu je až příšerně sprostý. Asi to má být účel, ale je to tak samoúčelné stejně jako trapné... Tanhle kluk se v redakci zatím moc dobře nepředvádí. Zato Patrik. Za něj klobouk dolů. Ten si na nic nehraje.
    • ja se na prestal divat hlavne kvůli adama ,místo aby řekl úkol,tak quest a podobne,na bliti *16*
    • za mě +1
  • far cry primal bylo lepsi jak trojka i ctverka dohromady...tohle vypada jako pekna nuda
  • Vždycky když vidím podobný video, jak se chudák na gamepadu nemůže vůbec trefit a odhadem 70% střelby jde někde mimo, tak se raduji z toho, že mám PC.
    PS4 mám taky, ale hrát na ní FPS je čirý masochismus.
    • Hraju na pc. Od té doby, co mám xbox ovládač, tak ty hry dostaly úplně jinou atmosféru. Zkoušel jsem několik her i stříleček na klávesnici s myší a stejně to zase přepnul zpět na ovládač. Pohodlnější hraní, člověk se může v klidu opřít v křesle, intuitivní ovládání, všechny tlačítka jsou po ruce. Žádné lámání prstů, není problém dělat tři věci najednou, jet, rozhlížet se a při tom ještě střílet. Větší prolnutí z hrou, různé intenzity vibrací.
      • Na gamepadu mám rád, že hra vypadá plynuleji. Jednak sedíš dále od obrazovky a druhak je rozhlížení gamepadem samo o sobě plynulejší.
    • já když vidím tyhle degen komentáře, tak se raduji, že nejsem stejný kkt jako přispívající PC hráč.
      • potrefená husa..
    • To chce jemne pohyby analogem jako pri zavodni hre, jakmile tohle clovek dostane do hlavy, tak se o dost zlepsi.
    • Motion control v ovladači by vyřešil spoustu věcí, na Nintendu Switch se hrajou fps záležitosti jedna báseň. Už aby si to uvědomili i v Sony a Microsoftu.
      • Jo. Se divím, že to napoužívají. Třeba v Uncharted na Vitě to fugnovalo úplně luxusně a působilo fakt přirozeně.
    • A to z něj vypadlo že má aim assist *1* ale ten aim to nezlepšilo.
  • jeanczarny
    meh...
  • hmm..hladal som tú zábavu-.... a ...nič...no nieje to pre každého.:) *1* každý si pod zábavou predstavý niečo iné.:)
  • No za par stovek si to casem koupim, za plnou je to nesmysl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit