Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • SNEIJDER2364

    Are you looking for plots for sale in sarjapur? Then take a look at our latest project, '

    Plots In Sarjapur Road

    '. We have crafted this luxurious project which comprises of 2 and 3 BHK villas. Each villa has been designed with finer detailing to provide residents a great life-style. The project offers a peaceful and quiet setting along the Bengaluru - Mysore Highway. Families coming here will get to enjoy the natural beauty of country life right on the main road.  

  • Jak ta hra pusobila v realu
    >Dohrani konce A
    Solidni hra, dobra rezba, zajimavy pribeh
    >Dohrani konce B
    Doplneni informaci v pribehu, mirne repetetivni
    >Dohrani konce C/D
    Mazec, takovy obrat jsem necekal, smutek
    >Dohrani konce E
    Jesus facking christ, GOTY
  • brb: Pokud je pro tebe tolik důležité hodnocení her, tak co říkáš na to, že na metacritic už má Persona 5 vetší skóte než Witcher 3? :D
  • A před tím RPG desetiletí byl Skyrim s 95% na MT, víš, povím ti jedno, ani jedna není nijak přelomová hra, prostě kvalitní komerce pro všechny. Hry které se chtějí zavděčit všem nemůžou být RPG desetiletím, navíc vůbec ne WItcher 3 či Skyrim, kde nefungují základní prvky gameplay a Witcher 3 měl v gameplay a RPG systému ještě více chyb než ten Skyrim.
  • Oprava: S Kvalitou hry to někdy nemusí souviset, nicméně konkrétně Witcher 3 je velmi kvalitní hra. Pokud si myslíš opak, jen tvůj názor. Pro spoustu lidí rpg desetiletí...
  • Od trolla jako ty to nezní moc přesvědčivě *1*
  • Nějakej troll, Witcher je OK, ale GOTY dostávají hry o kterých se nejvíce mluví, s kvalitou hry to nemá moc co společného. Witcher 3 je kvalitní komerce pro všechny, navíc Witcher 3 přidává tentokrát i tu kvalitu, takže v globále proč ne, ale ten rok jsem hrál několik lepších titulů, ale jak říkám, komerce vždy vítězí.
  • Wau. Nier: Automata je vážně fenomenální. Ten plynulý combat, setting, postavy, příběh, přesah. Tohle tu dostalo jenom 8/10? No, to je jedno, pro mě 9,5/10.
  • flash789
    Jasne 251 GOTY, zcela opravnene..lol
    https://www.google.cz/search?q=witcher+3+bugs&espv=2&site=webhp&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiHpNWbwYTTAhVCwBQKHSA5DqMQ_AUIBigB&biw=1536&bih=768#tbm=isch&q=witcher+3+bugs+swim&*&imgdii=EyNZXLAT0z4oUM:&imgrc=NyVi8gvE4cq-2M:
  • Jack1947
    Proč nepoužiješ spoiler tag ? > >
  • Až to bude mít 251 GOTY jako W3, tak tě budu brát vážně. Do tý doby si klidně plácej o tom, že někdo někde mluví o nějakým nejlepším RPG a běž si přeprat kapesníček. *15*
  • ludia maju potrebu hatovat s tym vela neurobis. Anonymita netu to este zvysuje. Jedine co pomoze je vychova a vzdelanie...
  • vlastne dve, kdyz jsem chtel vypoustet krutoprisny mega comba, tak to tim zakladnim neslo
  • ok, prevlikani panenek tam je taky

    ale to me nerajcuje

    soubojovej system sice tvari sofistikovane, ale mne stacilo mackat/drzet jedno tlacitko, nez se poskoci naucili revivovat, tak se mi stalo asi 10krat, ze mi to nekde napoprvy nezabralo

    pak uz se snad ani umrit nedalo
  • http://fandom.wikia.com/articles/persona-5-review

    Jelikož se o Personě začíná mluvit jako o nejlepším RPG posledních let, je tvůj pláč opravdu k smíchu...
  • Už by to asi chtělo něco s mistními trolly. Třeba zzz se tu několikrát přiznal, že ty hry ani nehraje, jenom tady trollí, je tu idiott vedle idiota a nikdo s tím nic nedělá.
  • "Ostatně proto jsou právě Japonci v tomhle jedničky, jsou shcopní vymýšlet fantasy světy, které nejsou miliontou variací na Pána prstenů apod."

    Jen jsou miliontou variací na x let staré japonské hry/anime. Weeabůčko si neuvědomuje, že tohle je v japonsku mainstream kýč...
  • Popis Persona 5 na meta to velmi dobře shrnuje.

    "Beneath the veneer of typical urban high school life, a group of teenagers mask their mysterious alter egos, their "phantom thief" side. Who are they? Why are they dressed as such? What are their motives? And... why are they being pursued?"

    Opět velmi orignální melancholická pohádka o partičce emo teenagerů. Ti japonci jsou fakt daleko... *15*
  • Asi má pocit, že japonský hry jsou ty pravý. Nechme ho v tom.
  • neni to spis pani volejnikova?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit