Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na Steamu to nikdy nevyjde pánové.
  • TheGGG
    chorý jsi očividně ty, hlavně svou snahou být edgy a cool... normálnímu člověku by to asi došlo, ale když napíšu že GeoW 1 působí šedě a nudně znamená to, že mě nebavil... a že se v té hře pořád jen chodí šedejma uličkama a střílí malé skupinky nepřátel je pravda. Docela tě lituju ty krychlíku, že jsi nehrál další díly, jsou mnohem lepší...
  • PC only hráč? Je vidět, že se v lidech vyznáš. XD Kde jsi psal něco o tom, jestli tě první díl bavil, nebo ne? Ty už si ani nepamatuješ, co jsi psal před chvílí, takže to vyšetření hlavy je v tvém případě zcela na místě. Konstatoval jsi, že první díl působil nudně a šedě, což je další důvod k vyšetření mozku, neboť něco takového může napsat člověk naprosto chorý, či ten, který hru viděl pouze z rychlíku.
  • TheGGG
    nah GoW je god of war, to ti řeknd každý a jestli tobě GeoW 1 připadal jako vrchol TPS zábavy, tak máš asi dost nízké požadavky... jinak jak vyšetření hlavy souvisí s tím, jestli mě něco bavilo nebo ne? To je jak urážka ze školky... že ty budeš PC only hráč, co si myslí, že je GeoW 1 nejlepší, protože jinej ani nehrál....
  • k cemu, tehle covershootovacich blbinek je jako maku, staci jeden dil za deset let pro zjisteni, ze o nic neprichazime
  • Bohužel asi ne, leda že by se 4 prodala na PC hodně čemuž moc nevěřim protože hodně lidí nemá rádo store a ceny ve store, jsem jeden z nich a furt nevim jestli hru pořizovat nebo ne. Ale mohli by aspoň zkusit dát tu jedničku na Steam a testnout jak se bude prodávat.
  • Remaster GoW 2 a 3 sa na PC nechysta?
  • Většinou jsou mi tvé komenty u zadku, ale za prvé - není to GeoW, ale GoW, za druhé - jestli na tebe první díl působil nudně a šedě, nech si vyšetřit hlavu.
  • Taky jsem čuměl jak to bez problémů šlape na PC...Prostě když se chce tak to jde...
  • souhlasim vlastnim xbox360 a hral jsem vsehcny 4 dily a sice je gow 4 lepsi jak judgement nicmene podle me puvodni trilogii neprekonava
  • TheGGG
    většinou je mi to jedno, ale kdo mě dal mínusko za pravdu to fakt nevím... každý kdo hrál všechny díly GeoW ví, že GeoW 2 a 3 mají zdaleka nejlepší kampaň a že vedle toho GeoW 4 působí skoro stejně šedě a nudně jako GeoW 1...
  • TheGGG
    tento díl teda zklamání... kampaň nuda ve srovnání s GeoW 2 a 3... snad další díl bude lepší...
  • bohove triko must have
  • dohral jsem s kamosem na PC a pecka, super optimalizace

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit