Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě něco k hádce myš vs. gamepad, vy všichni co obhajujete stále myš, když držíš myš v ruce každý den v práci 8-9 hodin tak si rád když jí doma odložíš a zahraješ si s gamepadem. Alespoň já ano...
    • MrSanta
      Já to mám stejný. Myš mi z práce už leze trochu na nervy. Když to jde, hraju na gamepadu. Přijde mi to mnohem pohodlnější. A to nemám gamepad ani dva roky. Strašně snadno jsem si na něj zvyknul.
    • del0
      Taky doma rád chodím po jedný noze. Po 8 hodinách v práci na dvou je to zábavnější...
      • brecim smichy
    • Nevím jak ostatní, ale já už vůbec myš nevnímám jako nějaký ovládací nástroj. Pro mě je to strašně přirozená věc a je mi fuk, jestli jí denně používám v práci a pak ještě doma. Ono je daleko horší sedět v práci na židli a k tomu koukat do monitoru a toto ještě dělat doma.
      • Možná po 20ti letech práce na PC budeš mluvit jinak a budeš mít taky v zápěstí zánět šlach...
        • Já mám kliku, že dělám i v terénu, takže naštěstí nemusím řešit tento "problém". *3*
        • del0
          Zánět šlach není problém myši, ale špatným držením / polohou ruky.
        • Největší blbost co jsem za poslední týden slyšel. Ten tvůj ovladač způsobuje mnohem víc problémů než ta myš. (btw ten tvůj argument používá každý druhý rádoby troll....i stěmi 20 lety práce na PC)
  • že tam nejsou lečitele je docela škoda, ja rad hraju za healera. i když teda mag s lečením nema nic společnýho, spíš by tam mel být druid nebo paladin
    • myslim ze v jednickach taky nebyl priest
    • p.s.
      akorat jsem si všimnul v tom letsplai že tam je rejuvenation v spirit tree. tak to bude možná neco jako lečení (zvyšena regenerace staminy a zdravi)
      • myslím že mluvili o nějákým spellu na regeneraci životů, ale přímo heal tam určitě není, spolíhat se musíme na lahvičky no
  • taky když v prirode narazite na velkej kámen ho preskočíte misto aby jste na nej stoupli?
    • p.s.
      taky jak tam lezli do toho vršku, opravdu by bylo tak težký udelat animaci lezení nahoru do neschudneho terenu? tohle hledani dostatečne šikme plochy je v dnešní dobe už docela trapny
  • No nahodou to vypada docela lepe nez jsem cekal. Mohlo by tam byt temnejsi spracovani sveta, ale zase alespon to nejsou stejne, miniaturni lokace jak ve dvojce a zda se, ze ani neosidili RPG prvky.
  • Keyz
    Proč se ta skupinka jmenuje zrovna inkvizice? Co to má společného s inkvizicí?
    .
    • Protože Inkvizice před uzavřením Nevarrské dohody byla jako Inkvizice, kterou známe ... pak se uzavřela dohoda s Oltářem a z Inkvizice se stali Templáři a Hledači Pravdy ... a podle všeho Divine (Božská, nejvyšší přestavitelka Oltáře/Chantry) měla u sebe knihu a dokumenty, které když někdo drži tak má oprávnění Inkvizici obnovit v případě potřeby a nejvyšší nouze ... což je právě teď .. a proto se založila Inkvizice s jinym učelem, kteří ne všichni obyvatelé Thedasu chápou a ani fanoušci :) .. a i kdyby to nemělo co dělat s normální Inkvizicí tak jeto fantasy a mužou si s tim dělat co chtějí :)
      • Keyz
        Dík.
        Tedy proběhla reforma inkvizice a jak píšeš z členů se stali "hledači pravdy". To by mě zajímalo zda to tam je nějak zmíněno. Jestliže, členové začali řešit zda to co dělali původně (stejně jako tomu bylo v historii) je dobře a začali hledat dejme tomu tu pravdu. Tohle lze zajímavě rozvést. I když jasně, že to tam nebude nějak zásadně...

        Jinak nesouhlasím, že protože to má nálepku fantasy=můžu vše.

        Jestliže používají věci které jsou známém tak, by bylo vhodné to udělat nějak podle toho. Už jen z respektu k danému historickému tématu a hlavně tím, že to hrají milióny lidí a tak se učí. Učí se nějakou blbost a pak tomu věří a to je špatně. Podvědomě se učíš a když vidíš název o kterém víš, že existuje ale nic o tom nevíš tak si zapamatuješ to co je ve hře.
        Řešení? Může se to jmenovat jinak. To je přece fuk. Ale jestli to je jak píšeš a původně to bylo tak jak známe tak to je dobrý.
        • Jo a k tomu jestli to bude nějak rozvedený ve hře to s Hledači pravdy ... myslím si že hra je dost velká na to, aby to tam zmíněný bylo, docela spolíhám na Cassandru, že něco o tom řekne když už je docela významnou členkou toho řádu .. Já bych to tam teda celkem očekával a byl bych jako obrovskej fanda fakt zklamanej kdyby to vynechali
          • Keyz
            Zde to je podle toho co píšeš skoro dobře. Když lidi dávají na zřetel jak to bylo. Ale někdy to máš zcela jinak a tváří se to jako něco co znáš z reálu.

            Zrovna zde bych klidně věřil naprosto stejnému spolku jen s jiným jménem. Bylo by mi to jedno. Realisticky by tam byl bylo ztvárněné vše okolo, tak jak to je. Pohyb atd.
            Někdy jde jen o název.

            Příklad? Wasteland 2. Tam máš vymyšlené názvy anebo obecné. Děti něčeho apod. Ale přitom to není fantasy a i tak to tam dali a nevadí to. Když uvidíš něco co nějak znáš a bude to zcela jinak, tak pro někoho kdo o tom nic neví to je špatné. Bude to brát jako, že to tak nějak asi bylo. Bohužel :(
        • Jo přesně tak z nich se potom po dohodě stali hledači pravdy a juniorský členové byli templáři .. členové Hledačů pravdy se teď v DA:I od Oltáře odtrhnuli a začali nejspíše znovu lovit mágy stejně jako templáři ... Cassandra se odtrhnula od rebelujících Hledačů a zustala s Oltářem a podle kolegů Cassandry je ona zrádkyně
          A co se týče toho fantasy tak jo asi máš pravdu ... ale zase nadruhou stranu by si člověk měl uvědomit že fantasy světy maj vlastní lore a zákony ... a nemužou to přebírat do reality
          • Keyz
            Zajímavý. Dík za upřesnění.

            Jasně. Mají vlastní vše ale také to popíšou. A pak neřešíš nějakou souvislost s dnešním světem. Na fantasy to je super. Vytvoří si vlastní svět a vše možné okolo.

            Jen když tam prostě vidíš něco co znáš a je to někdy zcela jinak, tak to možná není zrovna vhodné. Navíc jaká je šance, že by ve zcela jiném světě se věci jmenovali stejně jako na Zemi? Zejména, když si uvědomíš, že to opravdu hodně lidí nějak ovlivní. Protože to je právě fantasy, tak to mohou nějak nahradit a je to jedno.
            Stejně jako hodně lidí si představuje realitu bojů podle filmů apod. Když již mají moc vzdělávat lidi zábavou bylo by dobré to využít. A ne představit něco realisticky a pak to je nesmysl. Nepředstavím to realisticky a pak to je OK.
            • Ale zase .. uvěřil bys fantasy světu, kterej ti nepodá informace realisticky? Já osobně si nemyslim že bych se do chudýho fantasy vžil jako třeba do těch velkých AAA fantasy her který maj vlastní velký světy ... a nadruhou stranu jako mohli tomu dát jiné jmeno ale zase Inkvizice měla stejný kořeny jako realná a ve hře ti to daj lidi znát .. tak si myslim že si to hráči uvědomí že to asi ted neni tak jak to bylo doopravdy driv .. no a ještě to že ty dokumenty a dohody v knize byli sepsaný tak že se mohla založit stejnojmenná organizace s podporou Oltáře a musela mít to jmeno ... a kdyby to vývojáři pojmenovali jinak vymyšleným názvem tak to asi nebude mít takovou vážnou hodnotu teda aspon si to myslím .. že kdyby místo Inkvizice to pojmenovali třeba Order of Salvation ..tak mi to přijde hrozně umělý chápeš kam tim mířím .. zatimco nazev Inkvizice ti už něco napoví
  • CO to je za dmnta ten Leatham ? jak čtu letmo příspěvky ...
  • s gamepadom sa to hra lepšie, najma takticky mod
    • trolololo lol lolo lol lolololo lol asi tak, sni dál. Ano možná s gamepadem se to hrá líp než s tou tragédií co mají na stole, ale čekuj tohle: http://www.razerzone.com/gaming-mice/razer-naga, říká se tomu herní myš a je to 100x lepší než tvůj gamepad a HLAVNĚ na taktický mód(ale to platí i pro jejich myšky z tesca), comprende? Ano jde to pauznout, ale s myší mám větší přesnost a lepší odezvu=mám to rychleji, to že to jde lépe na gamepadu je dost trapný trolling. Ano, zkoušel jsem u kamaráda na gamepadu na ps3 dragon age 2, hrát to jde, ale to že to je lepší není pravda, možná ti to líp vyhovuje nebo máš xone/ps4 takže nemůžeš posoudit, jestli se to hraje lépe s myší, já zkoušel obojí(DA 2) a tvrdím, že myš je lepší, gamepad je lepší třeba na hru remember me, ale na taktiku ani omylem.
      • neviem preco vzdy sa zvadzaju tieto debilne debaty mysVSgamepad.... gamepadisti by uz mali pochopit ze s tymi 2ma packami je to dementne a smiesne.
        uvediem priklad kamarat konzolista si wolfensteina noveho musel dat na 2obtiaznost z 5tich aby to uhral na tych neandertalskych packach....... JA som si dal na 5tu a uhral som to jak pan bez pocitu zeby to bolo nejake tazke.... takze gamepadisti uz zalezte a pochopte ze je to FAIL pre deti :)
        peace
        • podotykam je to ok na lahke hry , nejake sporty atd... ale tam to konci a nikto by to nemal rozvadzat dalej lebo neni kde :)
      • Lol, naco potrebujes presnost ked je hra pauznuta. Nie je to fpsko. Pohyb v taktickom mode ovladas tahanim kolecka a kameru klavesnicou :-D :-D ..fakt uzasne. Btw pozri si gameplaye. Hra je stavana pre gamepad.
        • Na co? Jsi rychlejší= rychleji taháš kolečka po obrazovce, tahat je páčkama je pomalejší nepřesnější= ve výsledku strávíš v taktickém módu víc času než musíš. Já hrál oba dragon age co zatím vyšli jak na xboxu u kamarádky tak na svém počítači a můžu soudit víc než jenom z dívání se na gameplaye můj severomaďarský soudruhu a tohle nevypadá, že to bude mít jiné ovládání než dvojka a ta se mi líp hrála na počítači protože jsem jí hrál hlavně v taktickém režimu a v tom se to hraje líp na myši a né z gamepadem nejsem lama, ale používám ho na hry, na které to má smysl, jako je třeba hokej nebo fotbal a né na hraní izometrických rpg to je jak vy říkáte somárina
      • Sice jsem zarYtý konzolista, ale s myší a klávesnicí souhlasím připadalo mi to tak lepší alespon z gameplaye a gp naopak zbytečný.
  • OT: nechápu, jak můžete hrát na tak tragickejch myších s ultralow rozlišením. Já si koupil herní myš nejen kvůli hraní, ale i kvůli práci i když teď už neprojektuju tak pořád při práci moje ruka "nacestuje" míň kilometrů ročně a to nemluvím o nastavitelných makrech atd. Hlavně šetříte svoje zdraví, pár mých kamarádů má zánět šlach(ne z paření ale stát se to může) šetřete svoje zdraví, páč vaše gamesplaye, hlavně Pavlovo, jsou super
    • del0
      V první řadě jde o kvalitu snímače. DPI je jen marketingový trik. Vysoké DPI paradoxně zhoršuje přesnost. Progameři v Q3 vždy hrávali převážně na low DPI (pod 1000) a to i na drahých myších s tisíci DPI.
      • no hele já nevím ale mě se hraje nejlíp na co nejvyšší DPI, progamer nejsem, vím proč to dělají ale oni mají nastavení na myši na max a v menu na min, to je rozdíl, mě to nevyhovuje a zvyknul jsem si, mám herní podložku a na ní je ovládání dost přesné. Navíc spousta myší má sniping button, to je super věc, moje myš jí nemá ale ta příští jí mít bude
        • del0
          Nízký DPI je přesnější, protože častěji "přehlíží" drobný nerovnosti povrchu. U vysokého DPI snímač bere z povrchu mnohem více dat a tím pádem i nějaký prd na podložce může ovlivnit pohyb. Přepínání DPI přímo na myši je dobrý na rychlou změnu sensitivity, podle typu zbraně. Když si ale na každou zbraň nastavíš sensitivitu a akceleraci přímo ve hře, tak ani tohle nepotřebuješ.
    • Souhlas, na myších a klávesnicích by se rozhodně šetřit nemělo no.

      To říkám jako hrdý majitel GX9 ( kolečko už nejezdí) a G15 klávesnice ( furt funguje občas se sekne) po skoro 8mi.
      • hele já mám A4tech 747h a je mnohem lepší než většina geniousů, razerů, roccatů atd. a drží už 3 roky cca, teď si budu kupovat nový komp a s ním i novou myš a asi stejně půjdu do a4tech a to mám prachy na mnohem dražší myši. Moje dosavadní zkuženost - hodně se mi potí ruce takže potisk na zadní straně je rozežraný - tohle je jediný problém který mám a vzhledem k tomu, že je kosmetický don't give a fck. Opletený kabel, vždycky když jsem šel makat tak jsem zmuchlal kabel a hodil myš do baťohu vedle notebooku a furt funguje skvěle. Roccat? Za půl roku zacházení jak v bavlnce myš v ........
        • Ted jsem koukl na zboží a nevypadá špatně, no 3roky já 7let to je trochu rozdíl :-D. Při intenzivním každodenním používání... díky za možný typ do budoucna a ta myš není špatná 8200dpi (mám jen 3200) s tím že to je tak možné dobré pro fraggery nebo ti co potřebují 150% přesnost. Mám i originální už proježděnou podložku.

          Tehdy to vyšlo celkem i s podložkou něco přes 5k.To tvoje je tedy o dost lacinější ale tahle klávesnice je gamingová A4 se mi tolik nelíbí ale to je možná čistě věc osobní estetiky.

          Jn, pocení = mínus - taky špína... to jsem ale neřešil. U gamepadu je to např uplně běžný jev.

          Nevidím nikde že by se dala zmenšit/zvětšit hmontost přidáním odebráním závažíček. To jsem ocenil aby myš "neplavala" po stole ale je pravda že tehdy jsem se řídil srovnáním a tahle vyšla nejlíp jako set.
          • Závaží to má. A věř mi že ta myš zažila hodně brutální zacházení a věřím že pár let ještě vydrží.
            a4tech má i sérii bloody a to jsou fakt špičkové myši, já sám chci víc dpi a dělají i 8200dpi akorát mají i cheaterský software, který eliminuje recoil u stříleček, to ani nevyužiju, navíc je to jen na pár tisíc kliknutí a pak to musíš zaplatit, ale jakmile na nějakym serveru zjistí, že to používáš tak máš ban
  • Jesper666
    sice ta grafika vypadá jak převzatá z telenovel (kde i špína vypadá čistě a všichni jsou nažehlení), ale ruku na srce, zahrál bych to
  • Ja to chci hrat taky... :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit