Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lžeme si až do prd*le. Když se hodnotí hra, musí se brát v úvahu to, kdo a za kolik hru vyrobil. Když se podíváme na ty prachy, co se za to dalo, na to hype a na zkušenost studia, je Destiny zklamáním na plné čáře. Výmluvy jsou jen výmluvy. Prodejnost jen ukazuje mentální vybavenost současných hráčů a jejich brutální stádové chování. Hráči by hráli i sr*ní za 15 USD měsíčně, kdyby mu všichni kolem řekli, že je to super. Naposledy si takový fail hráčů (ne Bungie, ty chtěli vydat hru a prodat jí co nejvíce lidem, což se jim povedlo, takže gratulace - pracovat s lidskou blbostí zjevně umí výborně) pamatuji u Elder Scrolls Online - hloupé a na ty vydané prachy podprůměrné "MMO".

    Ale pro konzole pořád dobrý. Na PC to ale prosím pěkně nevydávejte. *3*
    • Jack1947
      Konečně někdo kdo má rozum, to se cení tadyc nejvíc. *4*
      • To je prauda praudouci.
    • tomocz
      A co teprve SW:ToR čili přeskinovaný wowko :D
  • Keyz
    Strašný nezvyk vidět ve výběru postav jak se posouvá ukazatel bez myši na konzoli. To je snad 300dpi *15*

    Než to člověk posune kam chce je večer.
    • temahle recma ze sebe delate jen negramotny neandrtalce lidi.... toe porad dokola. Dost ubohy neustale srovnavat konzolovy hry s jejich ovladanim ovladanim na mysi/klavesnici kdyz kazdej vi ze to sou proste konzole a ten pad ma kazdej.... za cas se vyvinete z opice a zjistite ze svet je vetsi nez si myslite, myska na kterou klikate od narozeni neni jediny ovladac a to ze neni ovladani na padu tak rychle jako na mysi (kdo by to rek.....) je take jasne kazdemu diteti... takze se jen ztrapnujes :) je spouste her u kterych dam prednost padu i na PC a u naskriptovanyho SP je mi vazne upr*dele jestli zastrelim AI za 1 nebo 1.5s ale spis ocenim misto sezeni u PC celej den poleh na gauci. Tohle je ale nad ramec mysleni nekterych lidi. Proste mys je zakon ! .............
      • Mikrokokr
        Jediný kdo se musí vyvinout z opice budeš ty, protože si každý tu myš může koupit i ke konzoli! Samozřejmě na PC hraji hry i na gamepadu, ale 3D střílečky fakt ne a ani nechápu kdo je může hrát. Mám i PS3ku a k ní jsem si tehdy hned pořídil myš! Jinak já si raději zase sednu k hraní do mého pohodlného křesla a mám hned vše po ruce, než se stále někam nahýbat a chodit... Hlavně z lehu na gauči při hraní her mě dost bolí záda. Jo a mimochodem šlo hlavně o to, že hraje multiplayer na tom gamepadu u singlu mi to bylo opravdu fuck *5*
      • ne
        • aha
    • Má pravdu. Nechápu, jak někdo může hrát na konzoli 3D střílečku a ještě v mulťáku bez myši *8* . Ten pohyb je strašně zpomalený.
      • Mikrokokr
        Ták a všem co mi tu dali nega hodnocení tak bych je chtěl vidět jak si proti mě zahrají na konzoli bez myši třeba Battlefield 3! Což asi bohužel nejde *9*
      • Tohle jim proste nevysvetlis :)
    • Prosím nezačínej. Je to opravdu otravné.
  • Jack1947
    Dobrej gamesplej (jak jinak) i to přesto že asi PVP hrát s nizkým levelem proti zkušenějším hráčům nebyl třeba nej nápad, a to že vypadli během ( jak příhodné) games jsem vám i přál tra diskuze by totiž byla plná jen sprostáren... a přitom si lidé neuvědomují jedno to jste vy a jste schopni podstoupit pro své věrné čtenáře i toto a to si je třeba na vás cenit. ( Na yt byl jeden trotl ale ten se odpálkoval defakto sám). Fakt díky aspon jsem to viděl pěkně od začátku a trochu i vím jak se ta hra má nemá. *4*
    • PreidaQ
      Nepřemýšlel jsi Jacku někdy náhodou o dráze spisovatele?
      • moh by delat spis textare mr.cemetery, myslim, ze by si dokonale rozumeli *5*
        • Jack1947
          Netuším kdo to je ale když by bylo nejhůř, co by ne ještě chvíly se ale v té škole potrápím... i když mě to děsně nebaví. *2* *7* *11*
          • "chvílY"?????? Kamaráde, ty se v té škole potřápíš déle, když neumíš ani česky.
          • mr.cemetery je stejnej pojem v gothmetalu jako metrix v hiphopu *5*
            • Jack1947
              Tak to nevím no to je pro mně španělská vesnice ehm...
  • na druhou stranu, pro konzolisty tak akorat
  • preco to tam olejnik obhajuje a nepovie narovinu ze je to sr4cka...mmo bez ludi, na minimapach a instanciach. + gravitacia je na kazdej planete rovnaka. lol
    • to nastve, ze nemas konzoli, co ? :D
      • odkedy je destiny konzola?:D
  • Destiny není rozporuplná ale přiblblá hra...
    • A mám se cítit špatně když mě to baví *11*
      • ano mas,ocividne ti staci ke stesti malo...to se obcas tem mene iq obdarenym stava...
        • Protože mi stačí ke štěstí málo se mám cítit špatně? Seems legit *3*
        • Knifer
          Hlavně že ty z IQ jak hrom jsi rozumu moc nepobral
      • Knifer
        Také mám podobné úvahy :-D
        • http://cs.wikipedia.org/wiki/%C3%9Avaha
    • no hlavne je to "nedokoncena" hra .. spis platforma pro pristi rozvoj .. 5-6 let a bude to pecka :) .. podpora je na 10 let tusim
      • Za 5-6 let po tom nikdo ani neštěkne. Dávám tomu tak půl roku - rok než se na podporu vykašlou...
        • Kozy
          To ani náhodou, maj s tim velký plány.
          • Kecy v kleci...
      • Ze vahas, hafo DLCok Activi$ion style.
        • no spis ocekavam ze prekopou cely system a udelaji z toho $$ vydelavajici MMO ..
        • Jack1947
          Ale noták tak bledě ještě na tom dlouho nebudou...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit