Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Stradd

    Division 2 už je v pohodě, po updatu driveru a hry už to nepadá, sem tam nějaký grafický glitch, ale gameplay už je plynulý. Že začátku skepse, teď mě to chytlo, škoda jen, že už jsem level 7...nějaky čas bych u toho proseděl ;)

  • GeorgeOCeedy_CZ

    Hraju betu pro PS4 a jsem moc nadsenej! Nevim jak ostatni platformy, ale behem meho vcerejsiho 5ti hod hrani, jsem nezaznamenal zadne vetsi potize! Jasny, nejakej ten bug a chyba se vzdy najdou, ale nezapomente, ze se jedna o uzavrenou betu a verim, ze ubi toto jeste poladi! Ano je to jine nez 1.... Za me je to rozhodne lepsi nez 1!!! Mnohem lepsi! Sice sem si ze zacatku musel malinko zvykat na pozmenene ovladani nekterych funkci (oznacovani odpadu a jeho rozklad) ale jinak hra splnuje ma ocekavani a uz ted vim, ze budu hodne nedockavy nez se 12.3. spusti servery hry!

  • Špatně to nevypadá, ale jednička má podle mě větší kouzlo a atmosféru. Je tu na mě moc zeleného a nevýrazného.

  • jack

    diky za gamesplay nove mapy do jednicky. Dostal jsem chut si ji zase zahrat...

  • Ved to je paste/copy

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit