Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Jde o to že kvůli Mariu, nejjistým Pokémonům a Yoshimu se to nevyplatí pokud nejsi až moc velký fanoušek. To jsem defakto na Game boyi vyrůstal.
  • Prostě tenis ve videoherní předělávce je těžké udělat zábavný.. stejně jako golf :)  - Nintendu se to však  podařilo.

    Jako u spousty jiných her a sérií Nintenda (Layton, Zelda, Mario... a miriádě jejich dalších a často překvapivě zábavných iteracích)  dokázali za pomoci malého výpočetního výkonu, skoro vždy přinést skvělý a zábavný videoherní zážitek - a o to přeci u počítačových her jde, ne?! 


    - kdo nikdy nehrál něco na Nintendu, tak nepochopí - ale ty (na první pohled) infantilní hry, jsou easy to learn, hard to master. Často obtížnost překvapí a zahrát něco na "perfect" je fakt těžké..


    Jako převážně PC-master race,  mám ale  Switch a 3DSko (to už někde v šuplíku), ale herní zábavu, co jsem si s těma 'hračkama' užil, je obrovská a spousta PC AAA her se nemůže ani rovnat. 

  • Jack1947
    Smutné že jedinný dobrý tenis je jen Mario ale to neznamená že bych to chtěl hrát 😉

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit