Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já nevím, podle mě ve stínech je vidět proto, že když Thief 2 vyšel, měli jsme všichni CRT monitory, kde ve stínu byla doopravdy tma a černá byla černá. Dneska máme všichni LCD monitory, kde černá neexistuje a ve stínu je šedá, takže tam je normálně vidět. Žádný záměr bych v tom nehledal.
    • Ale prdlajz. Thief byl obecně dost tmavá hra oproti konkurenci, ten engine byl prostě takovej. System Shock 2 na tom byl podobně.
    • i na crt to slo vohulit, zes mel z noci pravy poledne
    • "kde černá neexistuje"? lol nesmíš kupovat benq monitor za 4k, tam neni černá černou ani zelená zelenou
  • Pirátskej Ruskej styl a co třeba českej vlezprdelskej?
  • A ten Anachronox někdy bude taky? Tohle RPG považuji za jednu z nejvíce nedoceněných her historie.
    • Anachronox je strašnej kýč.
    • janchor
      Bude.
    • Řekl bych spíš JRPG.
      • Z matematického hlediska jsou JPRG podmnožinou množiny RPG.
        A mě teda Anachronox moc jako JRPG nepřišlo. Jisté inspirace jsou tam vidět, ale jinak to má blíže k adventuře než k JRPG.
        • To se asi matematicky nedá popřít, nicméně i tak nevidím důvod, proč bych to nemohl upřesnit, obzvlášť když Anachronox není tak úplně klasické západní RPG. Jinak JRPG mají taky blíž k adventurám, takže podobnost tam je.
      • Vždy mi prišlo vtipné ako veľa "hardcore CRPG" hráčov odsudzuje JRPG, ako niečo podradné, pričom ich modlu Deus Ex robila tá istá firma (a to veľmi vydarene). Mimochodom spozoroval som, že mladší hráči čo si nepamatajú 90. roky tak legendárne RPG ako Baldurs Gate a iné vôbec nepoznajú. Fallouta len vďaka pokračovaniam.
        • Sice nevím jak to souvisí, ale je pravda, že Deus Ex nezapadl tak jako Anachronox.
  • jednak - meta Thy Catafalque :D fakt se mi chtelo uchcat smichy. A druhak Lukas skvela prace, ale kdyz milujes hry od LG, neni co resit.

    Navic chci zpetne ocenit videorecenzi na Call Of Juarez od Lukase, prisaham bohu ze zadnou jinou videorecenzi jsem si nepustil 2x, ale u tehle a Bastionu se bavim dokola.

    Takze jestli muzete, dejte Lukasovi vic prostoru nebo penez nebo co je treba, ten kluk umi zahrat srdce nedebilu, neni nas snad malo.

    A Lukasovi neb nebeske varhany Starseed pilgrima zni
    • Pravdu díš. Lukáše jen houšť
    • K těm legendárním videorecenzím od Lukáše bych za mě ještě přidal ještě Hotline Miami, hlavně ten konec kdy se zranění plazí kolem diskokoule za zvuku hudby z Kouře :)
  • Tihle dva jsou na letsplaje celkem dobri, mohli by být častej. netušil jsem že meli první díly takové rozlehlé levely, až mi to prijde jako trošičku overkill. mne se líbil deadly shadows kde jsem hrál jenom demo ale spíš než na kradení jsem se zameroval na vraždení protože kradení mi prijde jako docela nuda.
    nevím jak je to s posledním dílem, četl jsem rozporuplne reakce
    • p.s.
      pro fanoušky stealth mužu ješte doporučit oblivion mise za thieves guildu s prislušným zlodejským modem
  • ja som začal trojkou a tá bola parádna..ale k starším som sa už nedostal..a hlavne aj pre starú grafiku ma to už neláka.:)
  • hezkej gameslay .. skoda jen ze jsem byl v dobe vydani zabredlej do gtacek , halfu ,quake , falloutu a podobne.. takze me tato serie ač o ni dlouho vim uplne minula ..jediny dil ,ktery sem hral byl az ten posledni ale i pres pocateni nadseni me to brzy prestalo bavit ... kazdopadne po tomto Gp ..si ten puvodni rad zkusim *3*
  • První dva díly velmi dobře zestárly a jednou za pár let se k nim vracím. Trojka mě hodně bavila, ale nedávno jsem ji zkusil znovu rozehrát a... ne. Škoda, Shalebridge Cradle je unikátní zážitek.

    Jinak fellow taffers jistě znají a hrají the Dark Mod.
  • oVer9000
    Takový milý povánoční dárek! Skvělý GamesPlay! Díky. :) Tak doufám, že pak Lukáš někdy naváže a po Deus Ex a Thief II udělá konečně gamesplay toho System Shocku II.
  • Příběhově, atmosférou a obtížností se dvojka nemůže jedničce rovnat, jenže ta hlavní síla dvojky je v jejím dokazu.To co provádí tvůrci fanmisí s enginem hry je fenomenální. Třeba takové FM jako Calendra´s Legacy nebo série A night in Rocksbourg mi utkvěly v pamětí víc než originální hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit