Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
    • TheRKD

Díky za video. 

Zvejkal: Jsi mě úplně navnadil. Dal bych si Nádraží Perdido v EN. Nemusel bych se tolik ztrácet, když už jsem četl v češtině. 

Kde kupujete EN knížky u nás? Net? Mě překvapila nabídka jednoho nejmenovaného řetězce s nejlevnějsími knihami. Spousta dobrého sci-fi a fantasy v angličtině. 

• ja_nic_nevim

A co je za problém to koupit na e-bay, zvlášť jestli ti nevadí jetý knížký (antikvariát) = cena jen pár liber. Jak dorazím Kovříkovo římské legie, tak se vracím k Simmonovsově Endymionu, (Pád) Hyperionu byl naprosto fantastickej.

• Hyperion je best. Jediné, co se mu skoro rovná je Íllion. 😀

• TheRKD

Jsem na to cimprlich, jetý knížky mi vadí. Ale dobrej tip. 

Hyperion jsem teď kupoval jako dárek, mám ho v seznamu na přečtení hodně dlouho. Věřím, že je skvělej. Od Simmonse jsem nedávno dočet Terror a naprostá pecka. O dost jiný než seriál a lepší. 

• Tak to přečti i Ílion. Na rozdíl od Hyperionu je to více akční, ale hloubku to má taky a to univerzum mě přijde víc sexy.

• Blue.Shark

Taky se musím přidat a vychválit Kantos Hyperionu. Ač jsem moc sci-fi nepřečetl, tahle sága je pro mě srdcovka. Rozhodně doporučuju :)

• přesně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit