Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hraju a hraju, ale dělá mi hlavu, zvedá se mi level a géčka, ale prijde mi že se mi nic nemění, k čemu jsou ta G a jak dosáhnu např. větší síly robota? kolikrát se mi stane, že dostanu dvě rány a je po mně.
    Dík
  • Presne..tiez mi chyba retro :)
  • hlavne 50% toho co povie je piovina ale inak fajn *1*
  • Dominator666
    Nejspíš jo, ale počítám s tím, že dostaneme. Sice se vrací Harry, ale Gunners jsou rozjetí.
  • OT: pěkný avatar, budeš koukat a derby? *2*
  • Dominator666
    Hele, dám ti svůj PSN: DominatorekCZ. Jestli budeš chtít, tak si mě můžeš přidat a můžeme něco zahrát. Upřímně, ani nevím, jestli máš PlayStation :-)
  • Overwatch
    Poslední dobou Overwatch moc nehraju, ale třeba za chvíli zase bude čas... :)
  • Hra koupena, odjeta polovina kampaně a asi 2 multiplayer zápasy:) Hra běhá i vypadá perfektně, v mulťáku samozřejmě lamím :)

    Pro Adama, kdyby jsi chtěl parťáky na Overwatch, tak s kolegou z práce hrajeme téměř každý večer pár zápasů. Tak si mě přijdej amůžeme zahrát :) LukynCZ#21179
    P.S.: To platí i pro ostatní, pokud někdo máte Overwatch na PC :)))Budeme rádi, za každou společnost:)
  • Dominator666
    Škoda, mohli jsme zahrát :)
  • Overwatch
    Jen na PC.
  • Dominator666
    Adame, to bych moc rád, ale na Fight Club bohužel nepřijedu. Jsem z Vysočiny a ještě studuju, takže moc času ve všední den nemám, no. Maturita se mně blíží. Asi nemáš Overwatch na PS4, co?
  • Overwatch
    Můžeme dát pivko na 300. Fight Clubu :)
  • Jack1947
    Ty vle to snad ne - takže pro mně už popáté pátek bez retra bude chjoo *9*
    ( no jistě byl jsem předtím mimo a na net se nemohl dostat - aspon ne v tu dobu)
    To by si zasloužilo nějakej ten Retráč na 2hodiny aspon s nějakou pořádnou starou grou I kdYž zbožné přání... safra
  • Dominator666
    Adam je fajn. Typ člověka, se kterým bych zašel na pivo :)
  • ringmancz
    minule svátek, teď GDS
  • CRYPT
    Zda se mi to, nebo uz dlouho nebyl Retro GamesPlay?????

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit