Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • myslíš holywoodských mýtů
  • Nejsi můj dvojník?
    Já nedávno dohrál Armageddon a vrhnul se na Order of Battle :-)
    Armageddon mě moc nenadchnul, ale je to prostě WH:40k, takže pořád dobrý. Ale Order of Battle je super a přijde mi lepší než Panzer corps. Nebo nevím jestli lepší, ale spíš takovej uživatelsky příjemnější a přístupnější. Nebo je prostě pro ne úplně hardcore armchair generála jako jsem já lehčí :-)
  • Mám v plánu. Nicméně mám radši 2d. Teď hraju Warhammer 40,000: Armageddon *4*
  • Zahrej si Order of Battle. Mnoho lidí to považuje za nástupce Panzer Corps.
  • Velke plus za boreni historickych mytu ("jeden s puskou, druhy s munici")!
  • jara cimrman se vratil? *1*
  • To je pravda. Uvidíme, jak to udělají v Panzer Corps 2 http://www.slitherine.com/products/684/details/Panzer.Corps.2
    Zatím nejsou žádné Screenshoty.
  • Pokud chces vetsi ruznorodost, zahraj si The Operational Art of War (nedavno tusim vysel novy dil). Oproti tomu mi Unity of Command prijde jen jako takova strategicka arkada, a pritom TOAW neni zrovna moc hardcore. :)
  • U Panzer Corps mi dost vadilo, že jednotky nejsou natočené dle směru jako např. v Panzer General 2. Netuším proč se na to vykašlali.
  • Co jsi jeste "nevydel"? Ucebnici cestiny?
  • Předem (ještě jsem to neviděl) děkuji za toto téma.
    Od Unity of Command mě bohužel odrazuje malá "vzhledová" různorodost jednotek.
    Nicméně musím uznat, že její herní mechaniky vypadají dobře.

    Pro mě, stále nejhranější hra, zůstává Panzer Corps. Chtěl jsem do ní udělat novou grafiku GUI. Bohužel v tom období, oznámily Panzer Corps 2..
    To mě připomíná, jak jsem dělal češtinu do Panzer General 2.
    Po 4 měsících práce, vyšla tehdy čestina na BonusWebu..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit