Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Cypri
    Nechť hate započne. *1* *1* *1* *1*
  • pěkné.. lidsky podané a zahrané.. první a poslední mmočko, co jsem hrál byla Ultima na Endoru.. a světe div se.. dlouhé 3 roky jsem tam jenom a jenom kraftil a světe div se podruhé.. hrál jsem to se svojí mamkou *1*
  • Hru bych bral.. ale asi jen jako GW2.. koupit krabici a bez poplatků. Hra je to slušná.. ale za měsíční poplatky mi zase nestojí... Miluji MMO ale už mě nějak nudí tenhle druh fantasy... To si rači dam Skyrim s modem Historical Revival - The Roman Era (ne tolik kuli Skyrimu jako kuli tomu modu)... Nebo MaB Warband s nějakým Rome-Celtic modem... Jsem přehlcen elfama a trpaslíkama...
  • koukam, ze o TESO tu musi byt dene aspon 2x clanek, to to nikdo nehraje nebo co? *1*
  • Klukům děkuji za příjemně strávenou delší chvilku:) a hlavně za hlášku ohledně toho koně (zda si ho nevytáhl z nosu) to mě dost pobavilo:)
    Hru máme doma a hraje jí přítelkyně...svět je krásnej, grafika skvělá, bohužel stále to má porodní bolesti...
    Hraju Guild wars 2, po vyjití též naprd ale teď je krásně odladěná....to samé bylo, je a bude s každým MMORPG...Takže určitě doporučuji vyzkoušet:)
  • Celkem fajn video. Ale zjistil jsem ze kdybych hru nehral,vubec by me to nenalakalo. Spise naopak. Nemuzou za to moderatori,ale proste z videa necisi zadna atmosfera nic. Proto nechapu lidi co hodnoti hry jen podle videii. Bohuzel jich dneska neni malo.
  • eStar
    https://www.youtube.com/watch?v=Ov3B26h12C4&list=UUsgv2QHkT2ljEixyulzOnUQ
  • To otvírání dveří vypadá jak Obivanův mind trick :)
  • Díky klukům za video :) rád jsem na to kouknul. Hru hodnotit nebudu, ale kvůli některým "výkonům" v tom dungu by v random partě padlo asi hooodně nadávek... *1*
    • milos.bohonek
      To víš, jsem jen člověk a ještě k tomu nikoli dívčího pohlaví, takže zvládat povídání a hraní najednou... :) No v duchu jsem si za to dal facepalm jak vyšitej a slibuji, že za normálních podmínek se chovám šikovněji!
  • zlatej dagerrfal , uzasnej morr, obstojnej obli a peknej skyrim .. ale tohle ,,i po tech hodinach hrani tohle fakt ne ... M'aiq the Liar se musi obracet v hrobe *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit