Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pixie
    Už ten titulek k videu je mimo mísu.."upírské rpg". Na to došli v gamesech jako kde? Má to být akční adventura s prvky rpg max.
    • cms.sarka-tmejova
      https://twitter.com/vampyrgame
      "Vampyr is an action RPG..."
      *4*
      • Někdo vyděl pár trailerů a z toho "odhadne" žánr hry a hned chodí do diskuzí opravovat "chyby" v článcích, aniž by si zjistil fakta. Jak typické...
        • Pixie
          Jakých pár traileru,koukni na recence jiných herních portálu,i českých.Prezentují tu hru uplně jinak. Vortex,Hrej a další. Streamu a recenzí už je na to dost.
          • Tu hru prezentují jako akční RPG.
            (zdroje: Gamespot, Metacritic, Trustedreviews, Hrej.cz, Konzolista.cz, atd.)
            Smůla, nevyšlo vám to.

            A k vaší frázi "Streamu... už je na to dost" - jak jsem říkal, zkouknul jsem pár videí a hned chodíte "opravovat" chyby v článcích.
            • *zkouknul JSTE pár videí
  • No hru sem pustil hned jak sem prisel včera (v utery) z práce, hru mam na SSD a hra nacita mozna 3-5 vterin, jede to plynule, ve 4k rozliseni na nejvyšší detaily naprosto bez problemu. Bugy sem tam mel jeden mensi, nepodstatnej, kterej me spis rozesmal, a to ze po konverzaci se doktor zaseknul v T-pose, a lital kolem pacientu, a jeden sem tam mel hodne zasadni, a to ze když sem zabil obet za hodne expu, a ihned toho vyuzil na vylepseni schopnosti, muj level se vyresetoval na lvl 1, schopnosti mi zustaly odemcene, ale nemohl sem odemknout nic jiného protože k odemceni je potřeba napr. lvl 3 nebo vice, takze sem musel zacit novou hru, nastesti sem nebyl moc daleko, tak tomu dam este sanci, protože atmosféra je tam luxusni, pribeh zatím bavi, postavy dobry, kombat se da prezit, a pokud valite full upira a občas nekoho spapate, je fightovani o něco zabavnejsi.
  • Jack1947
    Není to dokonalá hra, má své mouchy mrzí mě že neohrabaný systém soubojů z raných videí zůstal, nicméně je to upírská hra a ty jsou vůbec nedostatkové (čti žádné) takže jsem rád že je to aspon hratelné a hrát jedině na gamepadu a i tam je to na vylámámné zuby /prsty.
    • No když je někdo unavenej psanim necitelnejch srancu v komentech na games.cz, není se cemu divit ze potom ztrácíš schopnost hrat… pokud ma někdo problém s ovladanim Vampyra, tak asi nedokaze mackad wasd a zaroven používat mys... je to komplexni ovladani no.
      • Jack1947
        Co to blábolíš ? Jak ztrácet schopnost hrát jen řikám že mohl bejt lepší ostatně na to se v recenzích i poukazuje ty truldo.
      • mackat*
  • k tým filmom...-Dravci...super hudba-výborný film.:)(ravenous) *1*
  • Zatím na twitchi všichni hází zívající smajlíky...
    • Tak mě by taky nebavilo koukat na někoho jak hraje to bych asi taky usnul. *1*
      • tak proč koukáte na gamesplay? *12*
        • Já na to nekoukal jen jsem si tu pročetl diskuze :D
  • tak jsem dostal chuť si zahrát Vampire: The Masquerade - Bloodlines
    • Teď to mám rozehráno a je to pořád pecka. *14*
    • Na Gogu v akci.
      • tu hru mam permanentne naistalovanu kopec rokov :)
    • nekaž si vzpomínky *3*
  • nevím no, proč deláte gamesplay na novou hru, akorát nám to vyspoilujete *7*
    • Nikdo tě nenutí na to koukat =)

      Navíc staré známé tváře z Gamesplay a různých podcastů se vyhýbají spoilerům, ale Šárka se ještě nedá počítat mezi ty "opravdu zkušené", takže se dá očekávat, že občas ji něco ujede a prozradí více než by měla.
      • Ale to není o zkušenostech, spíš o zdravém rozumu. Když někomu vyblemcáš spoiler z filmu taky to budeš omlouvat tím, že jsi nezkušený filmový publicista?
        • Každý nějak začínal...

          Když lidi sledujou video od PewPewDie tak taky očekávají větší standart kvality než od nějakého random streamera z twitche.
  • Tak jsem to zkusil, a zatím to vypadá katastrofálně. První co jsem zaznamenal byla 5 minut dlouhá načítací obrazovka po spuštění hry, načež jsem hru vypnul a přeinstaloval na SSD a pořád se to načítalo skoro minutu. Načítá se to skoro pokaždé když vejdu do domu, nebo dokonce i když moc rychle běžím městem, někdy se dokonce nenačte a prostě na pár minut zmrzne. Dvakrát jsem se propadl mapou. Nepřátelé jsou v podstatě dva typy, normální a "tlusťoch". Speciální schopnosti jsou strašně overpowered, všechno to instakillne a vzhledem k tomu že nepřátele lze donekonečna stunovat a vysávat (během vysávání jste nesmrtelní) jsou souboje vtip.

    Nevím jak ostatním, ale všechny, tak strašně vychvalovaný, dialogy mi přišly strašně stupidní a povrchní, čemuž vůbec nepomáhájí v podstatě neexistující osobnosti postav. Výjimkou je sám doktor, který za ty čtyři hodiny co jsem to hrál jenom fňukal a nezajímalo ho absolutně nic jinýho než pomsta, pomsta, pomsta. Na druhou stranu zase nemá sebemenší problém jen tak na ulici někoho vysát. Přišlo mi že ve hře je asi 5 voice actorů a některý NPC dokonce opakujou stejný věty. Co jsem snad ještě neviděl bylo, že jsem v textu jsem našel jazykový chyby. Hlavně špatně použitý časy a podivný spojky v souvětích.
    • Zvláštní, já to zapnul hned jak to bylo odemknutý na Steamu a mam to na SSD a nějaký dlouhý loadingy tam nejsou a žádný další technický problém jsem neměl, žádný propádávání mapou nebo zamrznutí nebo načítání během hraní. Problém bude možná někde jinde.
      • Nemám žádnej topinkovač. Každopádně jsem procházel fóra a vypadá to že lidi buď maj velký problémy, nebo jim to jede normálně. Nejvíc bugů je na AMD grafikách.
        • Tak to je možný, amd nemam.
    • tyhlety první názory jsou k smíchu. To je spíš pokus o laciný hate.

      Jak si někdo může vůbec stěžovat na "malou variabilitu nepřátel", když nahrál sotva 4 hodiny? U hry, která má údajnou délku 30hodin, je to sotva začátek.
      • Derpe, když jsi tak tupý, že označuješ popis bugů hry za názor, tak:

        1) nepiš do diskuzí
        2) nechoď volit
        3) radši vůbec nemluv s normálními lidmi

        ... nemáš na to.
        • Popis "5 minut dlouhá načítací obrazovka" se rozhodně nedá označit za "bug", když jste te zaregistroval jenom vy a absolutní většina lidí ten problém nemá. To je čistě jenom váš názor na vaše kamenné PC.
      • A to máme čekat každých 10 hodin na nový typ nepřítele ?
        • To nevím, ale kamarád už Vampyr hraje a trvrdí, že první 3 hodiny hry prokecal (snad s vyjímkou až na 1 souboj), takže je ještě brzy na nějaký soud.
          • Prokecat to sice jde, ale 90% dialogů probíhá nějak takhle:

            Doktor: I'm searching for [někdo], do you have any idea where he might be?
            Osoba: I'm not telling you anything.
            Doktor: I found this [něco] in your house, which suggest you might have some connections to [něco špatnýho].
            Osoba: Oh no!
            Doktor: I'm searching for [někdo], do you have any idea where he might be?
            Osoba: Last time I saw him he was [něco].

            Rozhovory sice jsou, ale někde na úrovni Oblivionu.
          • *prokecal a prochodil
      • První názory? Hmm. Já vidím průměr 70 od desítek recenzentů. Taky vidím laciný pokus od funboye Derpa, který tu u minulého článku o Vampyru blekotal něco o nejlepší hře, co si na PC lidi nezahrajou. Tohle je celkem studená sprcha musím říct, zvlásť když vezmu, že je to multiplatforma...
        • průměr je +- stejný jako u KC:D, takže si to fanoušky zcela jistě najde.
        • Když už chcete trollovat, tak si nejdřív ujasněte fakty.

          "nejlepší hry na PS, co si na PC lidi nezahrajou" jsem sice použil v komentářích pod Vampyrem, ale bylo to v úplně jiném kontextu a k jiným hrám.

          Vampyr vychází na všechny majoritní platformy, tak by vám mohlo být jasné, že to asi nebude "PS hra, které si na PC nezahrajete".
    • Ty seš katastrofa
    • Ještě bych chtěl dodat, že ač mám Xbox Controller pro PC, hra ukazovala tlačítka pro Dualshock a když ve hře dropnou FPS (stává se to hodně, bohužel) způsobí to příšernej input lag.
  • Vypadá to celkem na fiasko.
    • Pixie
      No Šárka tu hru "zhejtila",tak to ted vypadá jak katastrofa,ale opak je pravdou. Každý má jiný vkus,zkoukněte i jiné recenze a videa.Pak si udělejte ucelenější názory.
      • "No Šárka tu hru 'zhejtila' ,tak to ted vypadá jak katastrofa,ale opak je pravdou"

        Při GamesPlay jsme tohle v komentech probírali. U Šárky to vypadalo, že podlehla hype, a proto měla přehnaně velké očekávání a tak ji ta hra přišla jako zklamání.

        Je to staré známé story, kdy hráči podlehnou hype a pak se cítí zklamáni, když nedostali "perfektní" hru.
        Např. největší zklamání minulého roku Mass Effect Andromeda
        Po vynikající první trilogii a pak masivní reklamní kampani od EA, všichni očekávali božskou hru... a tu nedostali a tak se strhl nekonečný hate. Kdyby se to nejmenovalo Mass Effect, tak by to hráči naopak chválili.
      • asi to neni onebuttonsmash, jak je zvykla...

        nejdulezitejsi na hrach jsou dnes oblicejovy animace, to je jasny
        • kdybys videl alespoň pět minut combatu, tak si si mohl odpustit tenhle nepovedeny trolling.
          • prave, ze kombat by resit meli, oblicejovy animace jsou detail, ne o tom mluvit takovou dobu

            z kombatu jsem videl snad jen to warpovani a sekani sekerou
            • "Bojové mechanismy jsou neskonale primitivní a připomínají desítky let staré tituly. Jen zběsile mlátíte protivníka hlava nehlava, dokud Jonathanovi nedojde stamina. Poté chvíli běháte do kolečka než se znovu nabije a dáte si další kolo. A tohle si v průběhu hry zopakujete zhruba tisíckrát. Občas to tedy můžete proložit nějakou tou speciální schopností, bohatě jsem si však vystačil jen s obyčejným léčením. Žádným zpestřením bohužel nejsou ani souboje s bossy. Ty se od řadových nepřátel liší v podstatě jen tím, že mají mnohonásobně více zdraví. Ve výsledku je bojový systém jen nuda a šeď."

              Tak vytáhle z jedné české recenze.

              Ve videu vidíš, když level 5 sejme tři levely 10-12. Vypadá to na naprostý casual.
  • No.. vypadá to na menší zklamání. V hlouby duše jsem doufal, aby to bylo tak z poloviny dobré jako Vampire the Masquerade Bloodlines, ale asi nic.. Chtěl jsem kupovat na steamu, ale počkám na konečné verdikty. Chybí mi tam takové to upírské kouzlo a temná prostředí ze kterých bych měl strach a to v Bloodlines určitě bylo. Atmosféra Santa Moniky, L.A , Hollywood ( trochu horši China Town ) - do teď vzpomínám. Tady mi to přijde, že to člověk dohraje a už se k tomu prostě nevrátí ( ale rád bych se pletl ).
    • světový průměr je tak okolo 7/10 (Metacritic 73%, Gamesport 7/10, etc.)

      Jedno velké plus je cena, na některých shopech je cena PC verze za 45$
    • Co je tak dobreho na nedodelane a zabugovane hre?
      • Chyby ve hrách jsou, byly a budou. Bloodlines - měl také + špatnou optimalizaci. Dohrál jsem naposled před cca třemi lety zpět a žádný bug. Mám koupenou i Steamovou verzi, tu jsem nezkoušel, ale hodně pochybuji, že bude zabugovaná :-)
      • Krom toho, že je to nejlepší upírské RPG, nic moc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit