Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teď to mám rozehráno a je to pořád pecka. *14*
  • *zkouknul JSTE pár videí
  • Tu hru prezentují jako akční RPG.
    (zdroje: Gamespot, Metacritic, Trustedreviews, Hrej.cz, Konzolista.cz, atd.)
    Smůla, nevyšlo vám to.

    A k vaší frázi "Streamu... už je na to dost" - jak jsem říkal, zkouknul jsem pár videí a hned chodíte "opravovat" chyby v článcích.
  • Pixie
    Jakých pár traileru,koukni na recence jiných herních portálu,i českých.Prezentují tu hru uplně jinak. Vortex,Hrej a další. Streamu a recenzí už je na to dost.
  • Já na to nekoukal jen jsem si tu pročetl diskuze :D
  • Jack1947
    Co to blábolíš ? Jak ztrácet schopnost hrát jen řikám že mohl bejt lepší ostatně na to se v recenzích i poukazuje ty truldo.
  • Popis "5 minut dlouhá načítací obrazovka" se rozhodně nedá označit za "bug", když jste te zaregistroval jenom vy a absolutní většina lidí ten problém nemá. To je čistě jenom váš názor na vaše kamenné PC.
  • Každý nějak začínal...

    Když lidi sledujou video od PewPewDie tak taky očekávají větší standart kvality než od nějakého random streamera z twitche.
  • Někdo vyděl pár trailerů a z toho "odhadne" žánr hry a hned chodí do diskuzí opravovat "chyby" v článcích, aniž by si zjistil fakta. Jak typické...
  • tak proč koukáte na gamesplay? *12*
  • Derpe, když jsi tak tupý, že označuješ popis bugů hry za názor, tak:

    1) nepiš do diskuzí
    2) nechoď volit
    3) radši vůbec nemluv s normálními lidmi

    ... nemáš na to.
  • Ale to není o zkušenostech, spíš o zdravém rozumu. Když někomu vyblemcáš spoiler z filmu taky to budeš omlouvat tím, že jsi nezkušený filmový publicista?
  • cms.sarka-tmejova
    https://twitter.com/vampyrgame
    "Vampyr is an action RPG..."
    *4*
  • Pixie
    Už ten titulek k videu je mimo mísu.."upírské rpg". Na to došli v gamesech jako kde? Má to být akční adventura s prvky rpg max.
  • mackat*
  • No když je někdo unavenej psanim necitelnejch srancu v komentech na games.cz, není se cemu divit ze potom ztrácíš schopnost hrat… pokud ma někdo problém s ovladanim Vampyra, tak asi nedokaze mackad wasd a zaroven používat mys... je to komplexni ovladani no.
  • tu hru mam permanentne naistalovanu kopec rokov :)
  • Na Gogu v akci.
  • No hru sem pustil hned jak sem prisel včera (v utery) z práce, hru mam na SSD a hra nacita mozna 3-5 vterin, jede to plynule, ve 4k rozliseni na nejvyšší detaily naprosto bez problemu. Bugy sem tam mel jeden mensi, nepodstatnej, kterej me spis rozesmal, a to ze po konverzaci se doktor zaseknul v T-pose, a lital kolem pacientu, a jeden sem tam mel hodne zasadni, a to ze když sem zabil obet za hodne expu, a ihned toho vyuzil na vylepseni schopnosti, muj level se vyresetoval na lvl 1, schopnosti mi zustaly odemcene, ale nemohl sem odemknout nic jiného protože k odemceni je potřeba napr. lvl 3 nebo vice, takze sem musel zacit novou hru, nastesti sem nebyl moc daleko, tak tomu dam este sanci, protože atmosféra je tam luxusni, pribeh zatím bavi, postavy dobry, kombat se da prezit, a pokud valite full upira a občas nekoho spapate, je fightovani o něco zabavnejsi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit