Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Není to dokonalá hra, má své mouchy mrzí mě že neohrabaný systém soubojů z raných videí zůstal, nicméně je to upírská hra a ty jsou vůbec nedostatkové (čti žádné) takže jsem rád že je to aspon hratelné a hrát jedině na gamepadu a i tam je to na vylámámné zuby /prsty.
  • Tak mě by taky nebavilo koukat na někoho jak hraje to bych asi taky usnul. *1*
  • k tým filmom...-Dravci...super hudba-výborný film.:)(ravenous) *1*
  • Tak to je možný, amd nemam.
  • Nemám žádnej topinkovač. Každopádně jsem procházel fóra a vypadá to že lidi buď maj velký problémy, nebo jim to jede normálně. Nejvíc bugů je na AMD grafikách.
  • Zatím na twitchi všichni hází zívající smajlíky...
  • Zvláštní, já to zapnul hned jak to bylo odemknutý na Steamu a mam to na SSD a nějaký dlouhý loadingy tam nejsou a žádný další technický problém jsem neměl, žádný propádávání mapou nebo zamrznutí nebo načítání během hraní. Problém bude možná někde jinde.
  • průměr je +- stejný jako u KC:D, takže si to fanoušky zcela jistě najde.
  • nekaž si vzpomínky *3*
  • Prokecat to sice jde, ale 90% dialogů probíhá nějak takhle:

    Doktor: I'm searching for [někdo], do you have any idea where he might be?
    Osoba: I'm not telling you anything.
    Doktor: I found this [něco] in your house, which suggest you might have some connections to [něco špatnýho].
    Osoba: Oh no!
    Doktor: I'm searching for [někdo], do you have any idea where he might be?
    Osoba: Last time I saw him he was [něco].

    Rozhovory sice jsou, ale někde na úrovni Oblivionu.
  • tak jsem dostal chuť si zahrát Vampire: The Masquerade - Bloodlines
  • Chyby ve hrách jsou, byly a budou. Bloodlines - měl také + špatnou optimalizaci. Dohrál jsem naposled před cca třemi lety zpět a žádný bug. Mám koupenou i Steamovou verzi, tu jsem nezkoušel, ale hodně pochybuji, že bude zabugovaná :-)
  • *prokecal a prochodil
  • To nevím, ale kamarád už Vampyr hraje a trvrdí, že první 3 hodiny hry prokecal (snad s vyjímkou až na 1 souboj), takže je ještě brzy na nějaký soud.
  • Když už chcete trollovat, tak si nejdřív ujasněte fakty.

    "nejlepší hry na PS, co si na PC lidi nezahrajou" jsem sice použil v komentářích pod Vampyrem, ale bylo to v úplně jiném kontextu a k jiným hrám.

    Vampyr vychází na všechny majoritní platformy, tak by vám mohlo být jasné, že to asi nebude "PS hra, které si na PC nezahrajete".
  • Nikdo tě nenutí na to koukat =)

    Navíc staré známé tváře z Gamesplay a různých podcastů se vyhýbají spoilerům, ale Šárka se ještě nedá počítat mezi ty "opravdu zkušené", takže se dá očekávat, že občas ji něco ujede a prozradí více než by měla.
  • A to máme čekat každých 10 hodin na nový typ nepřítele ?
  • První názory? Hmm. Já vidím průměr 70 od desítek recenzentů. Taky vidím laciný pokus od funboye Derpa, který tu u minulého článku o Vampyru blekotal něco o nejlepší hře, co si na PC lidi nezahrajou. Tohle je celkem studená sprcha musím říct, zvlásť když vezmu, že je to multiplatforma...
  • "No Šárka tu hru 'zhejtila' ,tak to ted vypadá jak katastrofa,ale opak je pravdou"

    Při GamesPlay jsme tohle v komentech probírali. U Šárky to vypadalo, že podlehla hype, a proto měla přehnaně velké očekávání a tak ji ta hra přišla jako zklamání.

    Je to staré známé story, kdy hráči podlehnou hype a pak se cítí zklamáni, když nedostali "perfektní" hru.
    Např. největší zklamání minulého roku Mass Effect Andromeda
    Po vynikající první trilogii a pak masivní reklamní kampani od EA, všichni očekávali božskou hru... a tu nedostali a tak se strhl nekonečný hate. Kdyby se to nejmenovalo Mass Effect, tak by to hráči naopak chválili.
  • nevím no, proč deláte gamesplay na novou hru, akorát nám to vyspoilujete *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit