Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže co, kompletně obšlehli koncept z Forzy (alespoň co se aut týče) a přidali letadla a čluny.
  • nedavno jsem po dlouhe dobe spustil GTA V a stejnej zavod kde se prepina lod-auto-letadlo je tam taky sranda mod, ale kupovat si k tomu tohle nejen ze to vypada hur chova se to hur je to no proste OMG by mne zajimalo kdo to odkoho okopcil *11* *10*
  • To je hruza jaké blbuvzdorné hry dneska vycházejí. Propána vždyť to nemá žádnou fyziku a mužete bourat v plné rychlosti a jedete dál, takže se nemusíte vubec snažit. Tohle už není ani arkáda, to je sci fi.
  • Pánové místo keců si tu hru zkuste. Viděl jsem gameplay a říkám omg to je zase divná grafika a gameplay. Hrál jsem tu betu 8 hodin a můžu říct, že zábavné to je. Rozhodně stokrát lepší jak jednička.
  • Jack1947
    Tenhle mišmaš nemá s arkádou moc společného ale kdo rád... budiž mu přáno *4*
  • Ristoro
    1čka mě bavila, tohle mě přestalo bavit hned... Letadla a lodě beru jako krok zpět. Auta super, i fyzika je na arkádu ucházející, ale nehodlám kvůli tomu trpět 2/3 hry v lodích a letadlech. Škoda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit