Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chidlink
    Video je jen dvouminutové
    *12*
  • Ahoj , nechci plašit , ale chtěl sem si to pustit večer misto zpráv , ale nechce se mi to přehrát ani na Vašich stránkách , ani na YTubu . Prolezl sem i pár dalších videí k dnešním článkům a ty bez problému šly . Docela sem se těšil , protože sem RDR nestihl zahrát , že si dám aspoň tu hodinku tady s Vámi . (Ukazuje délku videa 2.49 a kromě zrychleného úvodu s klukama tam nic není) . Díky
    • ales.smutny
      Jejda, něco se pokazilo při střihu, podíváme se na to.
    • tiež som na tom tak..zvuk síce po nejakej minúte dvoch začal pokračovať ale obraz nie..
  • Kvůli RDR jsem si koupil xbox 360 (a pak ho zas prodal). Chcete říct, že kvůli RDR2 si budu muset zase koupit konzoli??? Bleah
    • Nemusis, muzes to hrat v notepadu....
  • Jedna věc by mě zajímala: Nechci tady rozjíždět nějaký flamy konzolí vs PC, ale - ten microstuttering po celej čas videa je normální? Nebo je to jen tím streamem? A jestli ne, dělá to i PS now? Rád bych tu službu vyzkoušel, ale koupit si za skoro dva tisíce dualshock s USB konektorem, abych moh 7 dní hrát zadarmo hry, který se sekaj, to se mi moc nechce.
    ...Jestli o tom mluví někde ve streamu, omlouvám se, celé video jsem neviděl.
    • Paulcz
      Co se týče výkonu, na Youtube jsou videa kde je měřené FPS na konzolích, na kterých to původně vyšlo, na PS3 to má místama 20 FPS. XBox víceméně bez problémů.
    • Pry to funguje i s jinyma gamepadama. Napriklad z x360.
    • Tilwaen
      Při streamování tvrdili, že je to YouTubem, hra jim údajně v reálu běžela plynule.
      • Overwatch
        Yep, fakt se mi to hrálo bez problémů a hezky plynule, jakékoliv sekání obrazu určitě není vinou hry nebo Xboxu, ale spíš YouTube/streamu...
  • Jack1947
    Parádní hra styl GTAIV i se stejnou grafikou ( v té době) ale na divokým západě.
  • Hral jsem pres PSnow a prekvapive to funguje velice dobre, nejhorsi je rozchodit u nas samotnou sluzbu, ale po nekolika hodinach jsme to s kamosem dokazali. :-)
    • prosim ta ako sa vam podarilo to PS now rozbehat? neviem na to vobec prist
    • Koukam ze tam je sedmi denni free trial. Muzu behem tech 7 dni hrat vsechny hry co tam jsou?
      • https://en.m.wikipedia.org/wiki/List_of_PlayStation_Now_games
        No hodně štěstí
        Pár dobrejch her se stihnout dá
        • Asi jsem natvrdlej, ale stale to nechapu. S tim 7 dennim free trial muzu hrat jakoukoliv hru co tam je? Nebo jenom nektery? Nebo zadnou? Tohle uz vubec nechapu. "As of November 2016, games are only available with a subscription of a free 7 day day trial (one time), a one month trial, a three month trial, and a twelve month trial. Prices vary throughout the year."
          • Můžeš hrát jakoukoliv. A dej pak vědět jestli se to taky tak seká, jestli budeš hrát RDR :D
  • Diskuse o ps4 uz je neaktualni, tak sem rychle dame dalsi clanek s ps exkluzivitou, aby flame pokracoval dal.
    • Red Dead Redemption není a nikdy nebyl ps exkluzivita
      Tenhle gamesplay chtěli udělat už před článkem
  • Za půlkou gamesplaye a já pořád nechápu, co je na tom tak úžasného. To sterilní dvoubarevné prostředí (ale je to divoký západ, to beru)? Kaktusy v metrových rozestupech? Zatím mi to přijde jak simulátor jízdy na koni, to co se vždycky vyčítalo všem Mafiím je tu snad ještě horší. Jaký je příběh? Vždycky raději dám přednost městskému prostředí GTA.
    • To proto, žes to nikdy nehrál :D
      Patříš k dalším, co soudí hru podle videí. Trotle.
      • No čekal jsem nějaké vysvětlení, místo toho se ozval místní kašpar.
  • h0p3
    Hra kvůli které jsem si tehdá koupil konzoli a s dodnes nepřekonanými modely koní. Plus to jak se jim propínají svaly při chůzi/běhu.. 10/10.
  • Pak se na to podivam a jestli to zaujme, koupim PS 3. Pochybuju ze mne ale oslovi zjednodusena konzolova hratelnost. Koneckoncu jsem nehral ani zadne GTA a myslim ze ani neni o co stat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit