Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Koukám před spaním, a v polovině musím označit za nejzábavnější GamesPlay ever. Bez diskuze. Vlak, výpadek kamery, Waldemar... naprosto boží. *1*
  • hoši, tohle se vám hodněěěěěě povedlo, zasmál jsem se, oba jste byli vtipní, hra je taky vtipná, hrát ji nebudu ale jako gameplay to nejlepší, co jste nabídli.
  • strasne tupa strielacka, ja by som za toto peniaze nikdy nedal.
    • neberu ti tvuj nazor ale v čem je treba Far cry nebo GTA lepší?
      • Far cry ma nejlepsi gunplay ze vsech soucasnych fps! Aspon trochu to pripomina skutecnou strelbu zatimco ostatni hry spis simuluji hrani si s plastovou hrackou.
        Pred vyvojem strilecek by meli vyvojare nahnat do autobusu a odvezt je na strelnici, protoze 9 z 10 ocividne nikdy nedrzelo ani pistol.
        Velkorozpoctove fps zamerene na zbranove nadsence by bylo super. Bohuzel to neni tak cool jako prodavat hru bande desetiletych, co si chreji hrat na vojacky strilici z laseru a podobnych zhovadilosti.
        • Gunplay..pobavils. Pokud toužíš po opravdové "gunplayi", zahraj si ARMu.
    • asi tak nejak, zavidim lidem, kterym to staci, taky bych chtel bejt tak strasne nenarocnej a nekritickej
      • já zas závidím lidem, kteří si myslí, že je Zaklínač dobrá hra, taky bych se chtěl bavit u takové hry.
        • Tak na rozdíl od téhle píč hry má W3 příběh a obsah mapy je mnohonásobně lepší
          Docela jsem rád, že jsem nedal za JC3 prachy a přešla mě chuť si to vůbec někdy zahrát
          A to jsem myslel, že to nebude stejné, jako 1 nebo 2 díl. Ale autorům to určitě stačí aby se jim sypali prašule
          • záleží, co je lepší, jestli hra bez příběhu nebo hra, kde posté rytíř zachraňuje princeznu a svět....
            • JC3 je treba brat jako takovej sandbox akcniho hrdiny :). Tuhle si dobudete mesto, tuhle si vytahnete wingsuit a proletite se pro otaznicek na druhem konci ostrova, tamhle se zas pokusite udelat lepsi skore v te ci one challenge nez jini hraci. Me to prijde fajn, her se slozitym pribehem je kolem dost, a kdyz to tak vemete - byly akční filmy 80. let nejak tezce o deji? Prdlajs, slo ciste o akci, a presne na tuhle stejnou notu JC3 hraje - a pro me to funguje :).
  • Jack1947
    Walda, a zabugovanej vlak v erekci, jeden z důvodů proč koukat na živáky! *2* *1* *3*
  • jeden z nejlepsich gamesplayu vubec....predevsim za to muze Pavlova invence ve forme Slaviku z Madriduuuu.....v tomhle bych pokracoval :D...
  • Já nevím, jestli to je problém jen u mě, ale Dobrovský mluví strašně potichu...
  • Sic mám slabou mašinu tož hrám to na nejmenší detaily, v rozliseni 800*640 hozeny do okna jen na tretinu monitoru, nevytahnu z toho vic jak 25 FPS ale neskutecne se u toho bavim, jako uz dlouho sem se nebavil. Asi sem ze stare skoly kde grafika byla az na x-tem miste a pribeh byl jen omackou a sem tak asi cilovou skiponou vyvojare, ale presto - ta hra ma neco v sobe a nejsou to jenom bugy ;).
  • Vezmete starý DX9 enegine z Just case 2, naroubujete tam DX 11 prvky, promícháte s Havokem a přídáte Nvidia gameworks. A máte perfektní koktejl (prů*er). Na konzolích se to seká, na PC to jede ok, akorát ty vzdálené bitmapy vypadají hrozně (neostré v malování vytvořené), měli by si vzít přiklad z Far cry 4, což není nic světoborného, ale grafiku mají mnohem lepší s větším množstvím FPS.
    • Jack1947
      Problém je že toho Havocu tam není a kdyby jsme byli fakt hnidopiši tak by jsme mohli vypíchnout doskakující blízké textury trávy ale to my naštěstí nejsme...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit