Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj vsichni,

    mam volny kod na ty bonusy do War Thunder z Levelu, ja to hrat neplanuju (ani nemam na cem) a tak mi prijde zbytecny na tom kode sedet, kdyz ho tady nekdo muze vyuzit. Vezmu to tak, ze kdo napise prvni pod muj komentar e-mailovku, tak mu na nej poslu kod, kdo driv prijde, ten driv mele *1*
    • jozef.ostrihon
      hmm neskoro
    • busty100@centrum.cz
      • díky *3*
        • Mas to tam *3*
  • My chceme Elite Dangerous gameplay!!
  • Mě překvapuje Pavlův zájem War Thunder, myslel jsem si, že on válečný hry tohoto typu nehraje.
  • Firingo
    Nebyla to mistrovská hra ale rád jsem se kouknul *3* Jen to bezhlavé střílení všude kolem jen ne po nepříteli mě iritovalo *1*
    • Tak do mistrovské hry to mělo opravdu HODNĚ daleko. Chlapci se budou muset hlavně naučit dostatečně předstřelovat. Většina střel jim totoiž neustále létala za nepřátelská letadla *3*
      • jenže mistrovskou hru nikdy nepředvedeš v arkádě, teprve simulator battles s omezenou municí, palivem a fyzikou co nepřipomíná hvězdné války to prověří *4*
        • V simulator battles je dobra hra kdyz prezijes a sestrelis jedno nebo dve letadla. V arkade neni takovej problem zabit za hru 8 lidi. Co je mistrovska hra je potom otazka ale ja se vic bavim u arkady :D
      • Naucit se letat chce hodne cviku... s tankama by to mohlo byt lepsi.
        • imho jsou tanky stejně obtížné jako letadla, ne li ještě víc
          • Prvni ranky nejsou tak hrozny...
  • Toto tak skúsiť v GamesPlay, to by bol hukot *1*

    https://www.youtube.com/watch?v=2rVTBa8tVjU
  • Z jakého důvodu se předvedení hry ujal člověk, který o ní evidentně nic neví?
    • Nejspíš je to v redakci ten, kdo má nejvíc zkušeností s touto hrou....Kdo ví?? Každopádně by mohli příště zkusit sehnat na natáčení někoho kdo má víc zkušeností. Díval jsem se že Honza Olejník má teprve 8 lvl a letadla navíc rozehrál jen za jeden národ, což mi na předváděčku tak komplexní hry, jakou WAR THUNDER bezesporu je, příjde hodně málo.
    • A co by o té hře měl vědět? Je to herní novinář. Ti nemají čas hrát nějakou hru dlouhodobě. K tomu War Thunder je velmi repetetivní casual hra, u které nemá smysl sedět dlouho, aby člověk poznal všechny herní prvky.
  • Vojta_Ilavsky
    Elite: Dangerous bude kdy?
    • Až fanatičtí čtenáři unesou Petrovi Julku aby se rozhoupal
  • hanes.strouhal
    Tak začneme ne ? *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit