Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gamesczlejerk
    Nejlepší závodní hrou jsou závody v GOAT ZAKLÍNAČI 3, protože v nich vždycky vyhrávám!!! *3* *5*

    PRAISE GERALTO OF RIVERO!! *14* *5*
  • Když jsem neměl WII U. Vždycky jsem přemýšlel nad tím jaká zábava Mario Kart musí být i hodnocení lítalo přes střechy.

    Po té co jsem si si koupil WII U s bundle s Mario Kart jsem to chvilku hrál a vůbec mě to nechytlo. Opravdu netuším co je na této hře tak ultra bomba zábavného a i to když jsme hráli doma třeba 4 najednou.
    • Erien
      Na tom není nic až tak divného, asi neexistuje hra, která by pro každého byla super skvělá. Já teda hraju Mario Kart na 3DS, a baví mě to dost. Například Half, který je asi právem označován za skvělou hru mě nikdy nebavil.
  • Mně se hlavně líbilo to, jak se Poláček snažil vybírat zatáčky tim, že kroutí rukama :D..vzpomínal jsem na strejce, kterej to dělal podobně, ale ještě u toho kroutil i tělem :D
    • mozno to bude tym, ze tam to pohybove ovladanie naozaj je...
      • Ano to sice je, ale ovládá se to s tím dost na pikaču(ne nadarmo je za to speciální achievment), nevím, proč to Petr Poláček vůbec zkoušel, obzvlášť jestli to dlouho nehrál, ale na to že má svými slovy konzoli už od NES to byla docela tragédie i na páčkách, ale aspoň to byla sranda na to koukat *1*
        • Tak Petr je hodně casuál a je docela jedno kolik toho v daném žánru hrál. Ale cením snahu *5*
          • Dominator666
            Řešíte neskutečný kraviny...
  • Jako pánové. Mario Kart a žádný týmový gamesplay ve style Broforce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit