Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V aktualnim stavu to je jiz dobra hra, me bavi, i kdyz mise jsou ted repetitivni (postrilej, najdi, odvez, privez, fauna, flora) . Vzhledem ale k typu hry tady o nejake mise nejde. Koupil jsem se slevou, takze idealka.
    • Jo, už je to úplně v pohodě. Jednak přidali obsah, druhak snížili cenu. A pokud to ještě dnes někdo koupí a čeká, že je to MMO, tak už je to teď fakt jen jeho problém.
  • ten co to hraje je redaktor? ty názory na warframe, neznalost X serie.. atd wow mazec fakt super.. takhle si představuju console pleasanta.. tak hlavně, že ho baví NMS *1* *1* *16*
    • Tak to zas prr kámo, můžeš urážet mojí mámu, mojí ségru, mýho psa a mojí holku, ale Pana Dorta nech na pokoji! *16*
      • Svojí ruce nemůžeš říkat holka.

        Promiň, nemohl jsem si pomoct. Nic ve zlém.
  • Pan kolega výherce?
  • do mrtvol se nekope...
    • froztik
      Mrtvá je Andromeda, ne NMS *5*
  • Excelence
    Není, není, stále není, Excelence opět pění. Čekám na to jak panic na první paní, ale Péťa na mě stále kadí. Anachronox retro games play, dokud není tak jsem mrtvej, dokud není, tak je špatně, dokud není, tápu ve tmě *8* *8*
    • sleepless
      Však já svůj slib splním, slibuju. :)
    • To je stejně drsná doba dneska, někdo prosí cizího člověka aby si zahrál konkrétní hru a on se na něj mohl dívat. Proč jsi takový zoufalec? Nemůžeš si Anachronox prostě zahrát sám a neotravovat?
      • Mě spíš děsí ta pluska u tvého komentáře. To je doba, kdy vypluskujeme takový jedovatý komentář a vymínuskujeme ten mírumilovnější. Brrr..
      • Excelence
        sliby se mají dodržovat mladý muži, tu hru jsem si nevycucal z ožužlaného rohu desek bible, nýbrž ze slov generála portálu, tak se již nezlobte nenízači, nerad jsem se Vás dotkl nebo Vás nějak pohoršil vůči dnešní době, mír a lásku

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit