Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Fuku je dobrej, parkrát sem ho potkal s čoklem.
  • Dovezu vam z Japonska analni dilda! Fsem :)
  • AHoj decka :)
  • Velice nepříjemná osoba. V ČR je mezi různými recenzenty a novináři hodně nesympatických lidí, ale toto je tedy no 1.
    • 12 years old GGG vidi poprve nazivo Fuku.
    • Tak s panem Fukou jsem mel párkrát prilezitost osobne, a pusobi dost arogantne a nafoukle, ale mam takovy pocit ze to je takovy typ člověka, myslim ze když ho clovek zna dele tak mu to ani neprijde.
      • člověk si nakonec zvykne na kohokoliv, ale to nijak nezlepšuje jeho charakter
  • Fuka je prezitek 90tych a 00tych let. Poslednich nekolik let je jeho prinos hernimu zanru nulovy - porad nechapu, proc se vsichni chytaji toho, ze jako prvni programoval hry na atari/atp. Jako jo, je to hezky, ale ted jsme o nejakejch 25 let dal. Bohuzel, ani Fuka sam si to neuvedomuje, napriklad kdyz zada fanousky, aby mu zaplatili vylet do japonska, kde bude hoblovat nejakou svoji nejnovejsi lolitku. Smutny.
    • Osobně taky nechápu proč Fuku každý tak žere. Teď jsem zabrousil na ten jeho blog a co tam všichni čtou tak úžasnýho?
      Osobně proti němu nic nemám, ale spíš mi to přijde, že už na ty jeho stránky lidi lezou spíš jen ze setrvačnosti...
      Ono si stačí dát dvě a dvě dohromady, nejdřív tu bleskovkách (co to má společného s herním webem je mi záhadou, třeba mě redakce opraví) člověk čte o almužně na dovolenou a teď čistě náhodou je hostem v gamesplay...
      • mozna proto, ze ma vlastni nazory a umi je pomerne jasne naformulovat? narozdil napr. od lidi typu drda...
        • Náhodou Big Drdy je borec, mám rád takové upřímné lidi.
  • Bože! *8*
    • Ne kok*t
    • ano, Fuka je bůh!
  • Čistě technická - ve spojení „od-až-po“ se nepíše žádná čárka, pane editore. :) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit