Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • koukam ze dle poctu prispevku musel byt zajem tak veliky ze kdyby to bylo ve studiu nekteri by ani na ten gameplay nevideli jaka by tam byla tlacenice..hmm..prijde to jenom me jako uplne zbytecna prace?
    Mozna je an case se zacit venovat skutecnym hram a ne tomuhle plevelu.
    • Suhlasim, ide ti tu dole vodou spis vodopadom :D
      • To ti ten translator nejak spatne prelozil...asi jeste moc neumi CZ - SK preklady...
    • kdepak, tech minusu je porad malo na to abych uznal ze takovyhle gameplaye maji smysl..
      • Ty nic naštěstí uznávat nemusíš, tebe má každý na lofase.
      • Na youtube to má něco málo přes 1000 shlédnutí, takže to smysl pořád má, není to tolik jako třeba má level tv, kterou jsem osobně nemusel už tehdy, ale pořád je to slušný číslo na český web o hrách. A inside je super hra, minimálně kvůli ní jsem to zapnul
        • A co je na ni tak super? Teda krome intelektualniho presahu ktery tam je proto aby nekterym lidem neprislo ze hrani je ztrata casu. Ta hratelnost a design byl prekonan uz za dob amigy akorat k tomu nepouzivali male decko aby to fungovalo.
          • dobrá hratelnost a pěkná grafika, to mi u některých(vetšiny) her stačí, u hry nepotřebuju revoluční hratelnost nebo leveldesign abych si jí užil
            • to asi ne, ale po dlouhé době je to indie hra, co mě zaujala, ta grafika mi příjde fakt parádní, taková minimalistická, ale velice líbivá
            • Tak jiste, ale to je takove standartni, takze neni treba kolem te hry delat spaseni krista.
    • Ano, prijde to jenom tobe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit