Přejít na výpis diskuzí

GamesPlay – stavíme počítače v PC Building Simulator

11.10.2018 15:50
Redakce Games.cz 7 příspěvků

Simulátory se dělí na naprosto nesmyslné (teď myslím na tebe, kozo) a na více či méně smysluplné. PC Building Smulator patří bezesporu do druhé kategorie. Z ničeho si nedělá srandu, a i když v jistých směrech upřednostňuje hratelnost (křemíkovému bohu dík), jde ve smyslu simulace poměrně hluboko. A...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • LV426

  To byla teda hovadina. Obsah nula. dát desku, grafárnu, paměti, procák, disk, kliknout na pár šroubků a konec "hry" .. co to jako je. Nápad je to dobrý, ale zpracování respektive obsah příšerný. Bylo by skvělé, kdyby to bylo víc dopodrobna, aby se člověk fakt něco u toho naučil, vyzkoušel, něco co ti pak dá vědomosti do reality.

  Když nějaký začátečník postaví 100 PC tady v tom prográmku (hrou to fakt už nazývat nebudu), tak v realitě pak stejně nepostaví ani jeden, protože nebude vědět jak, co kam jak a proč přesně zapojit. A hlavně, nebude ani vědět jaké komponenty má vybrat.


  Chce to prostě mnohem víc možností typu ne že tam dám 500W zdroj, ale PROČ konkrétně tady ten a proč k tomu a tomu atd. Další dobrá věc by byla tam třeba dát rozpočet a kdo postaví silnější PC, které pak dá ve Futuremarku více bodů, třeba ...říkám to zjednošuně, jen co mě rychle z hlavy napadá, jak všelijak by se tento nápad dal využít, protože toto je fakt o ničem. Člověk jen nakliká pár komponent a vůbec neřeší jaké, párkrát klikne na šroubečky a hotovo. To nemá se stavěním PC prakticky nic společného.

  • Jack1947

   Pokaždé nějaká poznámka, já to beru tak že konečně i něco jiného než 1000000000x omýlený odpad co je na Steamu, většinou kopie od kopie jiné hry (Pixlart,2d2,5D,3D prostě hnůj)

   Je jasné že to s realitou nebude mít společného moc a stavění pc  nebo nedej bože návod to taky ne ale cením si každého dobrého a zajímavého nápadu jako, to a třeba House Flipper opět nelze to srovnávat s realitou.

   Simulátor, je o i ozábavě , stejně jako Car mechanic taky opravdu neukazuje reálnou práci na autech, nicméně se třeba dá naučit o součástkách což zase je pro lajka trochu informativní.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit