Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dark Souls 2, Pavel Dobrovský, myš a klávesnice. To je prostě evergreen. Zajimalo by mne, zda Pavel někdy zkoušel hrát DS2 s myši a klávesnici, když v každém videu kde se DS2 objeví nás neustále přesvedčuje jak je to strašlivé. Já hraji tuto hru jak na gamepadu, tak na klávesnici s myší a žádný šílený rozdíl v tom nevidím. Jestli tedy není ten problém hlavně v rukách?? Co říkáš Pavle??
    https://www.youtube.com/watch?v=mxcjvCnawag
    • Me se osobne zda posledni dobou, ze Pavel vubec stoji za dost podivnyma radikalnima nazorama. Honza rekne, ze je ten gamepad divnej a Pavel (nevim z jakeho duvodu) se mu to snazi rozmlouvat, ze se na to musi zvyknout. Proste na nektere hry je dobra mys/klavesnice a na nektere gamepad (sporty atd) , steam ovladac FAKT nechapu na co muze byt dobrej, je to pulka od kazdeho a dokopy to neumi nic.
    • snorgrind
      to je asi tak to stejny jako kdyz rikaji jak se spatne hraje assassins creed na k+m, doted sem neprisel na to co je tam tak strasne jinak a spatne ze se to na k+m neda hrat.
    • nebo to zkusil jen v ds:prepare to die, tam to bylo neskutecny peklo bez moderskyho patche
  • rovnaka blbost. nieco ako VR
  • firebug
    Je to zkrátka nová ovládací periférie a člověk se na tom prostě nejdříve musí naučit hrát. Není pravda, že kdokoliv, kdo drží poprvé v ruce klasický gamepad, tak si pohodlně zahraje.
    Jestli to byla Pavlova premiéra se steam controllerem, tak mu to šlo překvapivě velmi dobře (Dark Souls 2). Kdyby podobnou hru zkoušela moje přítelkyně na gamepadu (klasickém), tak by se většina diváků poblila... :-)
    • přítelkyně asi nechodí na Games *1*
  • je to naprd, da se to nastavovat (packovaci shrnuti)
    • MUSÍ se to pokaždé nastavovat a to je sakra rozdíl!
      Zatímco na K+M i klasickém gamepadu se krom osy nebo výchozího nastavení kláves / tlačítek nic nenastavuje, u Steam ovladače se pokaždé musí laborovat, aby to jakž takž fungovalo.
      • je to novej kus hw, vyvojari s nim pri vyvoji nepocitali, ale odted to nebude predpokladam zadnej problem, aby k tomu pridali neco jako defaultni rozlozeni ovladacich prvku, mozna by valve stailo, aby to vzalo primo od hracu, co to maj u nich na cloudu, a prohasilo jedno z nich za default (zatim je to jen jako moznost zkusit cizi nastaveni, co jsem zaslech)

        ja si ale predevsim rikam, jestli by nestacil jeden touchpad na emulaci mysi a zbytek klasickej packovac? k cemu vlastne dva touchpady?
        • Ten druhy touchpad by si pochopil, keby si skusil nejaku RTS a pohyboval mapou, ten je v takom pripade na nezaplatenie, neviem si predstavit, ako by s nou islo pohybovat packou, alebo nedajboze tym klasickym krizom. Tak preto dva.
          • Mimo to si tam muzes nabindovat aby to fungovalo jako kolecko u myši přibližování oddalovani(krouzis po obvodu) atd. Možností je opravdu spousta...
            • no tak ale oboje tyhle funkce by zvlad i klasickej analogovej kriz, ja si nedovedu predstavit, kdy potrebuje a zvladne efektivne clovek smrdlat obema palcema zaroven...

              ja mam pocit, ze ten druhej je tam akorat, aby se to vic odlisovalo, ale prakticnost se mi zda pochybna
  • Tahle věc skvěle kombinuje nepohodlí z k+m a nepřesnost z gamepadů
    • jj mne by vazne zajimalo jak si vede hrac co po tech desitkach hodin zvykani si to nezahodi a hral by proti nekomu z k+m jestli mu to s ovladacem pujde lepe???
  • Docela by me zajimalo, jestli ten Pavel umi hrat vubec nejakou hru aspon trochu obstojne... hlavne na ty zavody v jeho podani se neda vubec divat, jak dnes, tak v patek NFS :) Ale mozna nemusite umet hrat hry a byt herni recenzent :)
  • Naprosto zbytečná věc.
    • Asharak
      lepší normální gamepad jo? *4*
  • Neviděl jsem tuhle "recenzi" hardwaru celou, protože jsem to nevydržel. Ovladač zpočátku ani na mě nedělal dobrý dojem. Vůbec to nefungovalo jak bych chtěl. Ale už po pár hodinách kdy se člověk naučí jak to nastavit ovladač ukáže co umí. Možnosti nastavení jsou perfektní, vše je uživatelsky přívětivé. Stále objevuji nové možnoti které zážitek s ovladačem stále zlepšují. Hraje se na něm výborně, ale protože je to něco co se ničemu nepodobá, chce to cvik. Já jsem moc spokojenej a doporučuju všem co chtějí opravdu dobrý gamepad k PC.
  • Ta myš je teda hustá :)
  • SalemCZ
    Měli jste zkusit něco od Valve, nebo Rocket League který už to má nativně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit