Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • co můžeš hodnotit je částečně grafika a to je taky dost zkreslené díky youtube kompresi, takže jsi trollí debílek. Jak můžeš se sebou žít?
  • debilee jsi bez argumentů, jelikož jsi hru nehrál, tak nemůžeš argumentovat debilee.
  • Můžeš dokola papouškovat, že nevím, o čem mluvím, ale tím nevyvrátíš fakta, který sem uved. Argument "nehrál si to" tady fakt nefunguje. Jakože když sem to nehrál, tak není pravda, že kamera je špatná, gameplay repetiviní a puzzly slabý? Logika zaslepenýho fanboye... *7* Ale chápu, že ti nic jiného nezbejvá, je to podobná debilita, jako když se někdo ohání exkluzivitou - nezáleží jak jaký to je, hlavně že je to exkluzivní a tys to nehrál, protože nemáš konzoli, takže je to strašně super hra. *15*
  • delikátní brekot *15*
  • Ne, to není názor, to je právě jenom "výkřik", protože nevíš, o čem mluvíš. Tvoje věc, přišel jsi o super hru.
  • https://cs.wiktionary.org/wiki/debil
  • "nepotřebuju to hrát, abych věděl, že ta hra má slabou grafiku, primitivní a repetitivní gameplay, debilní kameru a že vztah chlapce a nějakýho zvířátka mě nechává chladným"

    Tak proč debilee lezeš opětovně do diskuze o hře, která tě absolutně nezajímá a nikdy ji hrát nebudeš? To jsi debilee tak zoufalá existence, že nemáš na práci nic jiného, než dělat ze sebe debilaa na Games.cz v diskuzi o hře, která tě nezajímá.

    Fakt ubohý debill.
  • Hele, fanboy děcko jménem Nikdo dostalo záchat. Podle tvojí logiky někomu koho nebaví třeba sportovní hry budu tvrdit, že si musí zahrát novou FIFU, aby poznal, jestli to je dobrá hra? Solidní dmnce, heh.
    Nepotřebuju to hrát, abych věděl, že ta hra má slabou grafiku, primitivní a repetitivní gameplay, debilní kameru a že vztah chlapce a nějakýho zvířátka mě nechává chladným. To je fakt, tak už nebreč. Je mi líto, že ti to trhá žíly, ale měl by ses uklidnit.
  • prvně si to zahraj debile, nikdo nestojí o názor debila, co to ani nehrál...
  • Ehm, nevykřikuju, píšu svůj názor. Že ti nevoní a trhá ti to žíly je tvůj problém.
  • ...a proto to hrát nikdy nebudeš a jenom vykřikovat na diskusích, jak je to špatné a hloupé. No jo, no. Češi, škoda, že nebyli u stvoření světa, mohli poradit...
  • Ale kdo to měl taky zapnutý *15* *15* *15* ...
  • To víš, lidi rádi honěj nad rádoby uměním, stejně jako se choděj dívat na vystavený ***** a plácaj se po zádech jakej maj vkus... Ale jakmile se jich zeptáš, kde je teda ta přidaná hodnota, odsoudí tě k smrti *15* .
  • Taky si řikám. Ve finále je to takovej technologickej Pokémon. Nějak nechápu, co je umění na tom, nebo vůbec pointa, zakládat hru na nějakym zvířeti, který se chová jakože reálně. Pár emařů se nad tím rozplyne, mě to přijde jen jako technická onanie, že to prostě už umí trochu udělat, ale k čemu, když hratelnost, příběh a celkový vizuál je k prdu (protože to narvali do animací chupů :)). Kdyby to bylo použitý třeba v nějakym RPG, kde byla nějaká možnost svobody a měl ten vztah vliv na příběh atd., neřeknu. Být Sony, tak tomu "umělcovi" utáhnu kohoutek. Tyhle hry pro mě nejsou umění. Umění je udělat hru, kterou baví hrát i po letech a stále má nějaký herní mechaniky nepřekonaný. Pro mě je hra primárně o zábavě a interaktivitě, ne o nějakym rádobyuměleckym požitku, kdy sem často pasován do role diváka místo hráče...
  • Dnešní Teenages, přijde k Vám 16 letej cápek(je mi 36 meřim 183 a vážim 85kg a povídá: čau khámo, nemáš cígo? Já už to to snad někdy udělam, že pic plesk a neznam tě tak mi netykej......zatim se držim. Absolutně bez respektu a poslouchat jejich rozmluvy 5 minut to začne brnět hlava i toho největšíího flegmatika.
  • Holt vymakaný animace chlupů jsou na úkor celkový grafiky. Taky je třeba brát v úvahu stejné CPU u Pro verze.
  • Ostuda? Hmm. Se podívej kolik žral Hairworks u Zaklínače a tady je to xkrát pokročilejší u Trica. Nesmíš na to koukat jen dle grafiky.
  • Tady to třeba padá na 28, ono i těch 30 je při podobné grafice dost ostuda

    https://youtu.be/JX5FVU9r8iU
  • nemám Pro, ale stačí kouknout na DF a tam jde vidět, že FPS se u PRO(1080p) ani nehnou i v těch nejnáročnějších scénách(kde je hodně vegetace)
  • Ve světě to má víceméně i některé recenze podobné jako od Honzíka. To hodnocení je samozřejmě úlet jako prase, ale ta hra se vybočuje standartům, takže se dá pochopit, že se to všem líbit nebude. Jako recenzent bych hodnotil 8 nebo 8,5 z 10, protože to není v některých směrech dokonalé, jako hráč klidně můžu hodnotit 10/10, protože prostě můžu *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit