Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdeeneek
    Musi se ale obracet hruzou v hrobe ...
  • chudák Tolkien, ještě že je po smrti...
  • spis jak kdyby po sobe Hitler s Churchillem strileli lasery z oci na vesmirne stanici :D
  • citlivě už dávno ne... nebo co říkáš na šampiony, co kolem sebe mají bubliny jako v nějakém scify? nebo takový minstrel, co světelným kuželem zabijí moby na jednu ránu? LOTRO je hlavně po ROI (mimochodem, tam se hráči konfrontují přímo se Sarumanem, což je taky pitomost) už hodně narušená hra a bude to ještě horší...
  • LOTRO... ale i to má své limity.

    Skoro si mylsím, že se světa Pána prstenů měli všichni vyhnout a nechat ho pouze v knižní podobě. Ještě beru ty filmy - ty byly až překvapivě dobré, ačkoli nebyly úplně lore friendly.
  • Nejhorší trailer všech dob. To je jako by třeba v civilizaci udělali trailer, kde hitler souloží s churchillem a Roosevelt se z dálky žárlivě dívá. *7*
  • nejsmutnejsi na tom je, ze i kdyby udelali "LOTR kinect" jen o zpivani a tancovani ve stylu "I´m Han Solo" porad by to melo s predlohou mnohem vic spolecneho nez tohle :D
  • Hairy_Ass
    Hmm, jasně. Další blbost, co na předlohu hází bobek. Nechápu, proč neudělají něco s citem, jako třeba The Witcher 2. Ne, oni musí produkovat takovýhle ptákoviny.
  • Proč má Gimli Mjolnir? Takhle nepovedený trailer už jsem dlouho neviděl
  • mirekdusinojc
    Yes, konečně bojovka ze světa Pána Prstenů. A nebo něco na ten způsob. Teď už chybí jen Lord of the Rings Kinect
  • Já myslím že by tam klidně mohl přijít jako Agent Smith. :-D Stejně už to nemá s LOTR nic společného.
  • si delaj z lidi srandu.. jeste svetelny mece jim dejte a udelejte z toho bojovku jako tekken.. a nejlip si to nechte na konzolich... omg
  • BoB.2
    Tam už chybí jenom Elrond s rotačákem.
  • Battle of ME bylo dobré. Tohle mě nenadchne (ani jako Tolkienova fanouška)
  • Ako nevravim že je LotrO zlá hra, ale chýba jej nejaká šťava a možno to bude aj tým že nemám rád jej spôsob platenia, aj s mesačnými poplatkami a VIP učtom je stále dosť vecí ktoré si treba kúpiť dodatočne. Ako licencia je využitá dobre, ale to čo s hrou ako celkom tá firma stvára je trestuhodné.
  • lotro, to je vyborny rozsahly rpg, se svetem pana prstenu pracuje citlive a zajimave ho rozsiruje
  • Tak prvý Battle for Middle-Earth a tá mlátička Reeturn of King boli dosť dobré. Ale po tom čo som skúsil BFME2, LotR Online apod. tak sa tiež priznám že som nejaké vyložene dobré hry s touto licenciou nehral
  • Core
    Vyšla vůbec alespoň jedna kvalitní hra na motivy Pána prstenů? Nebo to připadá jen mě, že je licence/kniha trestuhodně nevyužitý potenciál?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit