Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj GMOD je super úžasná hra ale potřeboval bych pomoct. Koupil jsem si jí na steamu ale nevím jak si to má upgradnout na třeba GMOD 9.Nevíte jak na to ? Za vaše rady Předem děkuji
  • koupil jsem si i half life 2 a stejne to nejde
  • já jsem si koupil dnes garry s mod a nefunguje i kdyz jsem si stahl TF2 jak je to mozny pise mi to HL2.exe došlo k problému a je treba ji zavryt jak je to mozny ? poradte mi prosim
  • http://www.youtube.com/results?search_query=garry%27s+mod+idiot+box&oq=garrys&aq=6s&aqi=g-s1g2g-s2g1g-s4&aql=&gs_sm=e&gs_upl=671l1655l0l5540l6l5l0l0l0l0l224l823l1.2.2l5l0

    A zkoukněte všech 10 epizod, nemá to chybu :-))
  • Tak jsem to před chvilkou rozjel a mohu říct jen jedinné - Je to bomba!
    • stahni si ty atomovky :-D
  • Zdravim mám na steamu 2x Half Life 2 a cs Source vyměnim za nějaký jiný hry pokud má někdo zájem. Bral bych třeba Fallout nebo crysis.Děkuji tiscali za možnost inzerce xD
  • Jo a nechce nekdo zapařit MP ??? muj skype: mates66649 dame :)
    • a porc jako tolik negativních reakci ??? nepochopim, chcete snad ICQ ?? :D
  • Nechtěl by někdo 50% slevu na hru Braid výměnou za něco jinýho?
    • Mozno za 50% zlavu z Hitman Collection alebo Combat Wings: Battle of Britain?
      • To 2 by šlo. Na steamu mam nickame Marha Cz
        • Mrzi ma to, ale uz som to vymenil. :< Ale vdaka za ochotu.
  • driv sem vytvarel v garys modu bojova vozidla , pouzil sem skelet obrnenyho transporteru a dal ho na buggy a potom sem pridelal ty staticke kulomety ktere strili pokud se nekdo ocitne pred nimi. a fungovalo to. dal sem npc soupere a jezdil a strilelo to automaticky
    • A komu to cpeš jako ty matláku *15*
      • retarrd *7*
    • proc mam minus, to jsou idioti
      • keigi
        To není hodnocení, to je ukazatel venkovní teploty *3*
      • Zavidia. :D
  • Je teto Garry's mod k něčemu užitečný ve smyslu moddingu? Já rád dělám modifikace, např. pro Half-Life 2 mě přijde skvělý SMOD, v něm můžu ovlivnit chování a skill AI, přidávat nové události do hry (triggery a spawn), přidávat zbraně a hlavně skvělá funkce je mappad random spawn. V SMOD jsem zvýšil akčnost a obtížnost u komplet celé hry HL2.
    U Garry's mod jsem nezjistil že by něco takové umožňoval, kdyby ano tak by mě zajímal více.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit