Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hry jsem se nahrál již několik hodin. I přes poměrně složité začátky a některé ne uplně logicky udělané prvky je to opravdu skvělá hra, kterou doporučuji všem, komu její stručný popis / žánr něco říká.
  • a co multiplayer? kolik lidi na jednom pc muze hrat? jake gamepady to podporuje? to je prece u takove hry to hlavni... mi nerikejte ze tam neni lokalni multak
    • neni :-)
    • na to jsem se též chtěl zeptat. Ještě přidám, je jízda hodně arkádovitá, nebo třeba jako flatout? Nebo je to blíž např. Rollcage? Každopádně to vypadá na dobrou hru.
  • Je to fajn změna, ty sraččky od EA tomu nesahají ani po paty ale nevím kde se dá koupit, díval jsem se zběžně na webu a nic jsem nenašel.
    • Koupit se da treba tady: http://www.desura.com/games/gas-guzzlers-combat-carnage
  • Pokud jdou vypnout zvuky a pustit si tam neco sveho, tak to muze byt dobra hra na odreagovani na takovych 20-30 minut nekolikrat tydne. A to je presne to, co podle me autori zamysleli. :)
  • hurá, konečně něco jinýho než "udělejme to reálný až do morku kosti" nebo "vydejme další NFS"... arkádová řežba za volantem, ideální na vyblbnutí s kamarádama... vyzkoušel jsem a jednoznačně kupuju, hodnocení je daný právem *5*
  • Kam se to hrabe na REVOLT! To bylo zábavné, a i dost težké.
    • a rollcage
      • rollcage jedine, uz by to chtelo novej
  • Primitivne jednoducha fyzika, horsia ako v mario/sonic racingoch, plus tie debilne hlasky, no dal by som tomu max. 6 z 10.
    • Kery kkt pobozny ti nakukal, ze arkadove zavody maji mit komplexni fyzikalni model?
      • to nemusi ale podle toho videa v clanku to vypada ze to fyzikalni model na urovni wacky wheels
        • Presne tak, to auto sa otaca len okolo jednej osi, rovnako ako vo Wacky Wheels. Az mi je divne ze autorov za to nezozrali v recenziach. Asi vychadza malo zavodnych hier a hraci su uz znudeni Dirtom aj NFS, ked uz toto dostane 8 z 10 a porovnavaju to s vynikajucim Flatout ci Burnout.
    • hlášky jdou vypnout
  • Jak vám to běží? Mě na poměrně dnes průměrném strojí to nejede zrovna pohádkově fps 10-20 a to mám skoro všechno vyplé
  • Urug
    Nejlepší jsou jména těch spolujezdců: Luke Likesheet, Al Beback, Lou Briccant apod.
    • Paul_cz
      Tenhle post mě rozesmál..snad se to dostane na steam, rád bych to tam časem koupil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit