Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Me prijde divne, ze vsude vidim propagaci multiplayeru, coz u hry, ktera ma byt primarne SP, mi zavani pruserem. Doufam, ze se mylim, dustojna pripominka prvniho UFA by byla super.
    • janchor
      Té propagace bych se nebál, jde čistě o to, že multiplayer čerstvě představili, tak se aktuálně řeší. Ve hře má čistě vedlejší roli - ostatně v něm chybí většina jejích prvků (např. stavba základny).
  • To mi nejak nesedi. Kolo se dvema hraci trva zhruba 3 minuty, jedna hra trva 15 minut a rozbiha se to az po tretim tahu?
  • MP je to posledni co me u teto hry zajima. To tam nebyla moznost vyzkouset singleplayer? To je nejake divne...
  • dakujem bohu ze aspon jedna z legendarnych amiga hier bola prerobena a hlavne ze nechali vsetky povodne prvky a vylepsili ich,este to chce zrobit dungeon keeper 3 a populous 4 *5*
  • super parada bezva ^^
    Jen skoda ze to nebude formou budovani zakladny .. ta predstava jak jeden hrac hraje za ufo a utoci na zemi,unasi obyvatele za ucelem vyzkumu a druhej hrac se mu to snazi zabranit... tech moznosti... snad nekdy v budoucnu...
  • MickTheMage
    Blba poznamka herneho tak-trochu-malinko historika - 1994 ;)
  • skoda ze na to neni pouzit nejaky Arkham Asylum engine pre detailne spracovanie povrchov ludi, emzakov, myslim ze by to vypadalo asi 1000x lepsie a asi aj tmavsie. Kazdopadne je mi jasne ze Fireaxis nema taky engine ale ma Civilizacia engine, skoda no. Mozna v dvojce :)
  • Vypadá to bezvadně, ten multiplayer je navržený s citem na taktiku a rychlost rozhodování. Doufám, že se jim ti povede a držím palce. Asi u toho už nestrávím tolik času, jako u starých dílů (zvlášť u toho prvního), protože už nechodím do školy, ale rozhodně si to pořídím :)
  • Krymot
    Hrál jsem všechny ufa. Od enemy uknown přes ty od Altaru až po ET a jak se tak na to dívám tak to bude totalně propařena dovoléna až to vyjde *1*
  • Bohužel už jsem tak stará garda, že si pamatuji jako dnes, když jsem začal na své nadupané 486DX2 s Win95 hrát UFO: Enemy Unknown a slital jsem. Nyní, jako protřelí Oldschool hráč můžu prohlásit „I want it“

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit