Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paráda, první diskuze kde se snad všici schodnou:)
  • Je vidět že máme vesměs všichni stejný názor...vychází z toho to ,že hra je to dobrá a s odstraněním zmíněných nedostatků bude top :)
  • Kez by, oproti prvnimu dilu, bylo najednou ve hre vice zombiku. Pokud si vzpominam,tak v jednicce bylo maximum tak 6 zombu najednou, coz bylo trestuhodne malo, kdyz jste hrali ve 4 lidech.

    Taky by se mi hodne libilo, kdyby postavy musely jist a pit a treba se i obvazovat.
    Zkratka trochu vice zombie surival, ale zachovat i drsnou akci na blizko.

    Jo a rozhodne zesilit strelne zbrane, vic jak 1 - 2 rany do hlavy by zomba prece nemel ustat, krome bossa. Strelne zbrane by pak byly vzacne a i munice by bylo minimum.
  • Mě se nejvíc líbila ta první oblast v dead island. Ta prostě neměla chybu, ty ostatní už nebyly tak nápadité. Přesto jsem hru dohrál a všechno, co tady píšete je pravda.
  • Hra je to dobrá poctivejch 57hodin nahráno. Dřív když šlapala, tak sem jí mastil co týden. Jenže od doby co se mi pc porouchalo se hra seká a ani intro nejde přeskočit. Samotný loading - katastrofa 8min! WTF? Originálka zakoupená, karta GTX 460 = nehraju. *13*
    • Přeinstaluj OS, nebo hru samotnou, mohla by taky pomoct defragmentace, mohl by to být i virus, nevím jak se ti "porouchalo" PC, takže ti moc nepomůžu. *3* Btw. mám GTS 450 a jede naprosto plynule ( max. detaily, max rozlišení + vynucený AA 8x v grafickém ovladači ), tak ve tvojí kartě nejspíš problém ( s výkonem ) nebude.
      • Pc nešlo nastartovat. V opravě mi předali do ruky vyoperovanej druhej (pouze datovej) HDD co byl v pc s tím, že systém nestartuje, když je připojenej. Double WTF!? *13* *13* A přeinstalovali mi tam OS taky. Zajímavý že stejně se chová STALKER COP, ale třeba needy, mafie2 nebo Fallout NV jde v klidu dál.
        • Pak by mělo pomoct toto :
          Otevři adresář s hrou - .../Program Files/Dead Island/DI/out/logs/crash - klikni na crash soubor pravym, dej vlastnosti a zaškrtni - "jen pro čtení"

          Nebo taky druhá varianta : Dokumenty/DeadIsland/out/logs/crash.log

          Mělo by to jít. *3*
  • Taky se těšim na Riptide, ale opravdu ten respawn byl fakt na palici - zabití vrážeče=jeho okamžitej respawn za zádama, navíc například občas až moc "plující" ovládání taky nic moc - postavy se někdy pohybujou fakt jak kdyby byly na plech - k tomu ještě NPC se při rozhovoru kymácej jak při nějaký neurologický poruše - tam bude asi taky někde chyba... Ale jinak sem s dead islandem strávil 135 hodin, takže mě ani chybky neodradily a pořád u mě vede co do zombie žánru :-)
  • To je keců na hru, od které nikdo nečekal nic a byl z toho hit, u kterého jsem s chutí strávil přes 50 hodin. Odstupem času tu zdejší diskutéří zapomínají na klady a držkují na drobnosti.
  • Těším se ale ať hlavně vylepšejí věci jako respawn,damage střelných zbraní,výdrž nástrojů a pohyby postav. Jinak mám tuhle hru rád. *3*
  • Keyz
    Dead Island se mně dle recenze líbil ale pak ve hře mně štvalo mnoho věci.Hlavně ten hovadský respawn.Naběhl jsem do rohu a vidím jak se tam objevují nepřátelé.Také to zoufalé rychle ničené zbraní a skoro nepoužitelné střelné zbraně.
    Je pravda,že jsem čekal hru kde jde o přežití proto mě to štve.Kdybych to bral jako rubačko tak to je ok.
    • Přesně tak. Účinnost střelných zbraní je hodně zoufalá. Normální lidi na 1 ránu do hlavy lehnou a zombík stále běží. Na ty těžké nestačí ani vykropit do hlavy zásobník ze samopalu, přitom mu ji ale lze jednoduše rozšlápnout. Ze začátku jsem všechny poctivě zabíjel, ale ten hloupý respawn mě znechutil a lokace jsem jednoduše vždy proběhl... a jako rubačka to za chvíli omrzí, protože se souboje stávají monotónní. Škoda, mohla to být bitva o každý bungalov, zabírání čím dál většího "bezpečného" území. Takhle to bylo akorát jeď tam, seber něco a vrať se :(
      • http://www.youtube.com/watch?v=N9zcvWCwfMg

        V popisu - odkaz na headshot mod.
        Funguje to i v multiplayeru. I na spešl emzáky. *3*
      • Ehm, na to je přece Headshot mod, chce to čas od času probrouzdat mody na netu. *3*
  • Jack1947
    Dead Island byla ocekavana hra, ovsem to ze trvala kolem 40hodin nic nemenilo na tom ze posledni usek ve vezeni byl nejhorsi z cele hry. K tomu To nic moc DLC s pribehem toho vojaka taky moc nepridalo... No a ted zjevne to chteji napravit tak uvidime, budeme doufat ze dojde ke zlepseni hra to nebyla spatna ale... proste se to moc nevyvedlo aby to vypadalo fakt uveritelne, tak jako to bylo mysleno.Zpocatku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit